Jump to content

Karol J.

Members
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale maszyna!! Słabo mi się zrobiło, dajcie mi wody! Te detale na tablicy i w ogóle - extraklasa. Jackson może być zadowolony!.
 2. Dzięki, fajnie, że Wam się podoba.
 3. Hej, nie zarobił, ale i samolot w rzeczywistości się nie nalatał, bo to egzemplarz jeden z pierwszych z 1936, tuż przed wizytą w Sztokholmie, w maju tego roku.
 4. Tak nawiasem mówiąc, więcej zdjęć jest na fejsie pod Świętokrzyskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych.
 5. Jeśli chodzi Ci o pokrywy w kadłubie, to według źródeł, które czytałem bywało różnie, podobno stalowy, jak również jakiś tam jasnoniebieski. Piszę "jakiś tam", bo nie ma konkretnie określonego.
 6. Witam wszystkich serdecznie! Dawno mnie tu u Was nie było. Nie znaczy to, że o Was zapomniałem. Chciałbym przedstawić model, który wprawdzie skończyłem już we wrześniu tego roku, ale jakoś wczesniej nie było czasu, żeby tutaj go pokazać. Piekny zestaw, co tu dużo mówić. Wreszcie doczekaliśmy się "samolotu-pomnika" i to w super skali! Wielkie gratulacje dla chłopaków z IBG! Myślę, że zbędny będzie mój komentarz dotyczący perfekcji wykonania, bo kto z Was kupił ten model i go zbudował, sam wie, że jest super. Tak nawiasem mówiąc kupiłem jeszcze kolejne trzy, ale już będą budowane prosto z pude
 7. Witam wszystkich i pozdrawiam autora Hurrego. Ładniutki model, mam go z Italeri i mam zamiar zbudować.
 8. Hej! Chciałbym zapytać zorientowanych w temacie dotyczącym doboru koloru farby do polskiego Herculesa. Pozdrawiam wszystkich, Karol.
 9. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy napisali dotychczas dobre słowo o naszym Festiwalu! Dziękuję przede wszystkim za to, że pomimo wielu uniedogodnień, postanowiliście nas odwiedzić. Przepraszam z góry za to w imieniu swoim i moich kolegów i koleżanek. Na usprawiedliwienie tego, mogę tylko powiedzieć, że organizacja Festiwalu nie była w pełni uzależniona od nas. Bardzo się cieszę, że Wam się podobało, mimo że liczba modeli nie robiła szału. Jednak niektóre modele w poszczególnych klasach były naprawdę na światowym modelarskim poziomie. Gratuluję zwycięzcom i wyróżnionym, jeszcze raz dziękuję i z
 10. https://echodnia.eu/odlotowy-weekend-beda-samoloty-smiglowce-drony-targi-kielce-zapraszaja-milosnikow-latania-w-kazdym-wieku/ar/13566274
 11. Wiadomość z ostatniej chwili! Wjazd na tereny targowe bramą nr 3 (opłata za parking przy wjeździe, cena 10 zł) odbiór identyfikatorów oraz dokonywanie opłat za udział w Festiwalu w kasie przy wejściu do hali E (godz. 8.30-14.00) K.J.
 12. Jeszcze jedna nagroda specjalna: Mr. Decal za najlepszy model Supermarine Spitfire - kalkomania formatu A6 na zamówienie. Dziękujemy! K.J.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.