Jump to content

Karol J.

Members
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Wielkie dzięki Solo!
 2. Hej! Chciałbym zapytać zorientowanych w temacie dotyczącym doboru koloru farby do polskiego Herculesa. Pozdrawiam wszystkich, Karol.
 3. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy napisali dotychczas dobre słowo o naszym Festiwalu! Dziękuję przede wszystkim za to, że pomimo wielu uniedogodnień, postanowiliście nas odwiedzić. Przepraszam z góry za to w imieniu swoim i moich kolegów i koleżanek. Na usprawiedliwienie tego, mogę tylko powiedzieć, że organizacja Festiwalu nie była w pełni uzależniona od nas. Bardzo się cieszę, że Wam się podobało, mimo że liczba modeli nie robiła szału. Jednak niektóre modele w poszczególnych klasach były naprawdę na światowym modelarskim poziomie. Gratuluję zwycięzcom i wyróżnionym, jeszcze raz dziękuję i zapraszamy za rok. Pozdrawiam, Karol.
 4. https://echodnia.eu/odlotowy-weekend-beda-samoloty-smiglowce-drony-targi-kielce-zapraszaja-milosnikow-latania-w-kazdym-wieku/ar/13566274
 5. Wiadomość z ostatniej chwili! Wjazd na tereny targowe bramą nr 3 (opłata za parking przy wjeździe, cena 10 zł) odbiór identyfikatorów oraz dokonywanie opłat za udział w Festiwalu w kasie przy wejściu do hali E (godz. 8.30-14.00) K.J.
 6. Jeszcze jedna nagroda specjalna: Mr. Decal za najlepszy model Supermarine Spitfire - kalkomania formatu A6 na zamówienie. Dziękujemy! K.J.
 7. Witam! Mamy kolejnego sponsora; Sklep Modelarski POLAMI z Kielc ufundował nagrodę za "Model francuski". Dziękujemy! K.J.
 8. Witam! kolejny sponsor to MOPR "Klub seniora" w Kielcach i nagroda: Współczesny wojskowy model lotniczy w barwach polskich. K.J.
 9. Witam! Dołączyło dwóch kolejnych sponsorów: Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Krucze Skały, podobnie jak rok temu, ufunduje pobyt w Karpaczu. Oczywiście jest to nagroda dołączona do Grand Prix. Drugim sponsorem jest firma Yahu K.J.
 10. Wczoraj wieczorem uruchomiliśmy elektroniczną rejestrację modeli! Uwaga, będzie trochę długo, ale przeczytajcie do końca. Jak wiecie, w tym roku korzystamy z Systemu Obsługi Wydarzeń Modelarskich, więc rejestracja odbywa się przez https://scale-modeling.com/ Tym, którzy korzystali już z portalu, nie trzeba tłumaczyć jak działa, ale na pewno są wśród Was i ci, którzy będą rejestrować się na nim pierwszy raz i potrzeba krótkiego wyjaśnienia. Trochę podstawowych informacji znajduje się również na głównej stronie portalu pod wytłuszczonym napisem "Zawodnicy" - wchodzicie na stronę - zakładacie konto poprzez kliknięcie w prawym górnym rogu "rejestracja" (zakładanie konta wygląda jak na każdym innym portalu, więc nie powinniście mieć problemu) - jak już konto zostanie założone przechodzicie w zakładkę "profil" w szarym panelu znajdującym się po lewej stronie. Tam uzupełniacie swoje dane. UWAGA! Ważne aby wpisać datę urodzenia, ponieważ system automatycznie dopasuje dla Was kategorie startowe (juniorom wyświetlą się tylko kat. dla juniorów, seniorom dla seniorów itd.) - następnie klikacie w panelu po lewej zakładkę "modele", dalej "półka z modelami", pojawi się zielony przycisk "dodaj model". I tu już prosto, wpisujecie dane swego modelu, klikacie zapisz i gotowe! Tak postępujecie z każdym innym modelem. - w tym samym panelu, w którym dodajecie model rejestrujecie go (czerwony przycisk z napisem "zarejestruj model na konkurs". Przekieruje Was to do aktualnych konkursów (wyświetli się ŚFMR). Klikacie "na nas" i wybieracie modele z listy, który chcecie zarejestrować. W razie pytań - piszcie śmiało. Postaramy się pomóc
 11. Witam. Chciałbym poinformować, że przedłużamy termin zgłoszeń stoisk targowych do 4 października 2018 r. Wszelkie informacje w tej sprawie prosimy kierować na adres potocki.tomasz@targikielce.pl K.J.
 12. A oto nagrody od firmy Master, a także modele dla najmłodszych od Martoli!
 13. Jeszcze jedna bardzo ważna informacja. Przypominamy, bo czasu mało! Prosimy o poinformowanie organizatorów o zarezerwowaniu stoiska targowego do dnia 25 września 2018 r. pod adresem e-mail:stowarzyszenie.kielce@wp.pl oraz dokonanie opłaty za stoisko targowe do dnia 30 września 2018. Formularz zgłoszenia stoiska i numer konta zostaną przesłane w chwili poinformowania organizatorów o rezerwacji. Zainteresowani miejscem noclegowym proszeni są o kontakt: tel. (+4841) 365 12 37 lub e-mail: kubicka.anna@targikielce.pl tel. (+4841) 365 12 82 lub e-mail: wychowaniec.karolina@targikielce.pl Karol J.
 14. Witam wszystkich! Wreszcie dostaliśmy "zielone światło" od Targów Kielce w sprawie organizacji VI edycji Festiwalu. Trochę późno, ale zawsze lepiej późno, niż wcale. Informacje o rejestracji elektronicznej podamy tak szybko, jak będziemy mogli. Mamy pierwszych sponsorów: Martola - nagrody rzeczowe (modele) dla juniorów i młodzików Kotebi-Świat Modeli - j.w. Master - nagrody rzeczowe Toro Model - za figurkę żołnierza polskiego Tora Pribor - model samolotu w "tygrysim malowaniu" Japan Cup - najlepszy model japoński Puchar Prezesa ŚSMR w Kielcach - za model z okazji "100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę" Informacje będą się pojawiać w miarę pozyskiwania nowych sponsorów. Oczywiście jesteśmy otwarci na propozycje z Waszej strony, jeśli jesteście zainteresowani wspomóc nas w imprezie. Pozdrawiam, Karol J.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.