Jump to content

Karol J.

Members
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Witam wszystkich i pozdrawiam autora Hurrego. Ładniutki model, mam go z Italeri i mam zamiar zbudować.
 2. Hej! Chciałbym zapytać zorientowanych w temacie dotyczącym doboru koloru farby do polskiego Herculesa. Pozdrawiam wszystkich, Karol.
 3. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy napisali dotychczas dobre słowo o naszym Festiwalu! Dziękuję przede wszystkim za to, że pomimo wielu uniedogodnień, postanowiliście nas odwiedzić. Przepraszam z góry za to w imieniu swoim i moich kolegów i koleżanek. Na usprawiedliwienie tego, mogę tylko powiedzieć, że organizacja Festiwalu nie była w pełni uzależniona od nas. Bardzo się cieszę, że Wam się podobało, mimo że liczba modeli nie robiła szału. Jednak niektóre modele w poszczególnych klasach były naprawdę na światowym modelarskim poziomie. Gratuluję zwycięzcom i wyróżnionym, jeszcze raz dziękuję i z
 4. https://echodnia.eu/odlotowy-weekend-beda-samoloty-smiglowce-drony-targi-kielce-zapraszaja-milosnikow-latania-w-kazdym-wieku/ar/13566274
 5. Wiadomość z ostatniej chwili! Wjazd na tereny targowe bramą nr 3 (opłata za parking przy wjeździe, cena 10 zł) odbiór identyfikatorów oraz dokonywanie opłat za udział w Festiwalu w kasie przy wejściu do hali E (godz. 8.30-14.00) K.J.
 6. Jeszcze jedna nagroda specjalna: Mr. Decal za najlepszy model Supermarine Spitfire - kalkomania formatu A6 na zamówienie. Dziękujemy! K.J.
 7. Witam! Mamy kolejnego sponsora; Sklep Modelarski POLAMI z Kielc ufundował nagrodę za "Model francuski". Dziękujemy! K.J.
 8. Witam! kolejny sponsor to MOPR "Klub seniora" w Kielcach i nagroda: Współczesny wojskowy model lotniczy w barwach polskich. K.J.
 9. Witam! Dołączyło dwóch kolejnych sponsorów: Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Krucze Skały, podobnie jak rok temu, ufunduje pobyt w Karpaczu. Oczywiście jest to nagroda dołączona do Grand Prix. Drugim sponsorem jest firma Yahu K.J.
 10. Wczoraj wieczorem uruchomiliśmy elektroniczną rejestrację modeli! Uwaga, będzie trochę długo, ale przeczytajcie do końca. Jak wiecie, w tym roku korzystamy z Systemu Obsługi Wydarzeń Modelarskich, więc rejestracja odbywa się przez https://scale-modeling.com/ Tym, którzy korzystali już z portalu, nie trzeba tłumaczyć jak działa, ale na pewno są wśród Was i ci, którzy będą rejestrować się na nim pierwszy raz i potrzeba krótkiego wyjaśnienia. Trochę podstawowych informacji znajduje się również na głównej stronie portalu pod wytłuszczonym napisem "Zawodnicy" - wchodzicie na stronę - za
 11. Witam. Chciałbym poinformować, że przedłużamy termin zgłoszeń stoisk targowych do 4 października 2018 r. Wszelkie informacje w tej sprawie prosimy kierować na adres potocki.tomasz@targikielce.pl K.J.
 12. A oto nagrody od firmy Master, a także modele dla najmłodszych od Martoli!
 13. Jeszcze jedna bardzo ważna informacja. Przypominamy, bo czasu mało! Prosimy o poinformowanie organizatorów o zarezerwowaniu stoiska targowego do dnia 25 września 2018 r. pod adresem e-mail:stowarzyszenie.kielce@wp.pl oraz dokonanie opłaty za stoisko targowe do dnia 30 września 2018. Formularz zgłoszenia stoiska i numer konta zostaną przesłane w chwili poinformowania organizatorów o rezerwacji. Zainteresowani miejscem noclegowym proszeni są o kontakt: tel. (+4841) 365 12 37 lub e-mail: kubicka.anna@targikielce.pl tel. (+4841) 365 12 82 lub e-mail: wychowaniec.karolina@targikielce.pl Karol
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.