Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

IPMS Polska zaprasza na wyjazd do Telford na Scale ModelWorld'18

Organizatorem grupowego wyjazdu na Scale ModelWorld’18 do Telford w Wielkiej Brytanii jest w tym roku IPMS Polska.

Autokar oraz 44 miejsca noclegowe w hotelu już są zamówione.

Wyjazd rano ze Świdnicy via Berlin i Dunkierka w dniu 8 listopada (czwartek), powrót do Świdnicy 12 listopada (poniedziałek) po południu.

Do Telford powinniśmy dotrzeć około 15:oo w piątek – po rozładunku modeli i innych bagaży, które mogą zostać w hali wystawowej, transfer do hotelu.

Zarezerwowane są noclegi w pokojach dwuosobowych ze śniadaniami.

Wstępnie ustalony koszt wyjazdu to:

450,- PLN to koszt 1-go miejsca w autokarze na trasie Świdnica – Telford – Świdnica (3.480 km) wraz z transferami w sobotę i w niedzielę z Telford International Centre (TIC) – Hotel

380,- PLN to koszt jednego miejsca w dwuosobowym pokoju w hotelu Holiday In Express Shrewsbury wraz ze śniadaniami w dniach 9÷11.011.2018 (od piątku do niedzieli – dwie noce, dwa śniadania)

Chętni do wzięcia udziału w tej eskapadzie powinni zgłaszać się po deklaracje wyjazdu do Krzysztofa Kozy-Prezesa IPMS Polska.

Wypełnione deklaracje wyjazdu należy odsyłać na jego adres e-mailowy.

W przypadku pytań mogę udzielać dodatkowych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na prośbę Prezesa IPMS Polska (nie jest tu zalogowany) dopisuję:

Chętni do wzięcia udziału w wyjeździe do Telford powinni zgłaszać się po deklaracje wyjazdu oraz odsyłać wypełnione do Krzysztofa Kozy - Prezesa IPMS Polska na poniższy adres e-mailowy krzysztof.koza75@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Zgłosiłem się po deklarację i nie tylko ja i brak odzewu.

Czy jest jakaś inna możliwość kontaktu?

Chciałem też zapytać o kilka spraw technicznych odnośnie wyjazdu.

Pozdrawiam

Artur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi