Jump to content

Coppercat

Members
 • Content Count

  1,431
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Coppercat last won the day on April 30 2019

Coppercat had the most liked content!

Community Reputation

15 Good

Personal Information

 • Location
  Częstochowa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Świetny pomysł Gratulacje. Brakuje tyko kanapy
 2. Może być ciekawie. Siadam i obserwuję :-)
 3. Na czym polegają te korekty ? To możliwe ??? Mam fatalne wspomnienia z połączenia bazy wodnej (akryl) z lakierem 2K. Po kilku miesiącach baza zaczęła żyć własnym życiem. Wystąpiły pęcherze i pomarszczenia. Nigdy więcej !!!
 4. Talk dodawałem do podkładu. Można spróbować z farbą, ale pomyślałem, że będzie lepiej kryło, jak talk będzie już w podkładzie. Talk super drobny. Nie pamiętam skąd go mam.
 5. Dzięki uprzejmości Emet Brown dostałem do testów dwie farby marki Creative Colors. Jedna z nich to baza California Sage z palety Aston Martin'a. Druga farba to Ivory do tapicerki: Wykonałem testy "łyżeczkowe" dla obu farb. Dla porównania do testów włączyłem zielony metalik Zero Paints. Oznaczenie ZP na fotkach (CC Creative Colors). Celem było porównanie ziarnistości pigmentu ZP i CC. W obu przypadkach jako clear zastosowałem Gunze GX100. Wynik porównania był zdecydowanie na korzyść CC. W farbie ZP pigment jest rażąco widoczny. Przekonałem si
 6. Jeszcze trochę wody upłynie, zanim wezmę się za tą Renówkę z Ebbro. Twój model mi się podoba. Chociaż kilka szczegółów bym zmienił. Szkoda, że nie zrobiłeś ruchomych drzwi. Aż się prosiło. Gratulacje . Jak na PZP jest fajnie.
 7. Siadam w pierwszym rzędzie i patrzę Mam w planach podobny model (też Ebbro). Napisz proszę czy robisz PZP, czy dasz coś od siebie ?
 8. Gratulacje To rozumiem. Dla mnie taki warsztat to modelarstwo w czystej postaci. W odróżnieniu od sklejactwa. To jest to, co tygryski lubią najbardziej. Tak trzymaj
 9. Gdzie będzie można obejrzeć Twoje strażaki ???? Bardzo chciałbym je zobaczyć "na żywo".
 10. Piękny model :-) Gratulacje Tylko to zombie bym usunął .......
 11. Model wygląda dobrze. Tyle tylko, że na podstawie tych fotek nie sposób go ocenić. Te dwa patyki na dachu to anteny ? Jeżeli tak, to są poza skalą. Pokaż proszę bardziej szczegółowe fotki
 12. Super pomysł Fajnie wyszło. Działaj dalej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.