Jump to content

Coppercat

Members
 • Content Count

  1,422
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Coppercat last won the day on April 30

Coppercat had the most liked content!

Community Reputation

11 Good

Personal Information

 • Location
  Częstochowa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdzie będzie można obejrzeć Twoje strażaki ???? Bardzo chciałbym je zobaczyć "na żywo".
 2. Piękny model :-) Gratulacje Tylko to zombie bym usunął .......
 3. Model wygląda dobrze. Tyle tylko, że na podstawie tych fotek nie sposób go ocenić. Te dwa patyki na dachu to anteny ? Jeżeli tak, to są poza skalą. Pokaż proszę bardziej szczegółowe fotki
 4. Super pomysł Fajnie wyszło. Działaj dalej
 5. Niech się dzieje .... Jaki chrom jest na przyłączach węży ????
 6. Chyba spróbuję tych farb. Mam kilka, ale nie było okazji ich zastosować.
 7. Dzięki za miłe słowa :-) Zielony to mieszanka olejnych Revell'i. Na życzenie podam skład (nie pamiętam, ale mam zapisane na słoiczku). Jasny krem to Gravity dedykowane do VW Beetle. Brąz na VAN'ie początkowo był z mieszalni lakierów, ale się nie sprawdził (patrz opis w warsztacie). Ostatecznie też użyłem mieszanki Revell'i. I postanowiłem: nigdy więcej akryli na karoserii. Tylko olej. Akryle zostawiam do figurek i detali. Psa próbowałem przegonić. Mówiłem mu "do budy", ale nie posłuchał. To duży piesek, więc nie będę go drażnił
 8. Projekt powoli dobiega końca. Pracuję jeszcze nad figurkami, ostatnimi detalami, elektryką itp.
 9. Pomysł pojawił się po Twoim poście. Drzwi były już po bezbarwnym. Tak mi się to spodobało, że wydrukowałem kalkę i jeszcze raz dałem warstwę clear'u. Niestety jak się dobrze przyjrzeć pozostał ślad po tej operacji. Jednak warto było. Dzięki wielkie za inspirację. BTW sporo racji jest w tej wiliczance.
 10. Skoro jesteś "wtórny", to znaczy, że kiedyś już miałeś do czynienia z modelami. To jak jazda na rowerze - nie zapomina się. Myślałem, że robiłeś te resory z blaszek. Kiedyś udało mi się taki zrobić w 1:24:
 11. Podłoga i owijka super Piszesz o resorach. Robiłeś je ? Wyglądają na PZP.
 12. Ostatnie przymiarki przed końcowym montażem. Wyszło jeszcze parę baboli. Pozostało mocowanie bagażnika dachowego, podpórka klapy bagażnika, pasowanie i osadzenie drzwi. I jeszcze pewnie kilka drobiazgów. Model wyświniony do bólu - przepraszam. Wypucuję go na koniec. Teraz biorę się za jego brata: wersję VAN. cdn.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.