Jump to content

Coppercat

Members
 • Content Count

  1,432
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Coppercat last won the day on April 30 2019

Coppercat had the most liked content!

Community Reputation

17 Good

Personal Information

 • Location
  Częstochowa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam to samo Motorek (czyli motocykl) piękny, gratulacje Wszystkiego najlepszego w Nowym 2021 Roku
 2. Świetny pomysł Gratulacje. Brakuje tyko kanapy
 3. Może być ciekawie. Siadam i obserwuję :-)
 4. Na czym polegają te korekty ? To możliwe ??? Mam fatalne wspomnienia z połączenia bazy wodnej (akryl) z lakierem 2K. Po kilku miesiącach baza zaczęła żyć własnym życiem. Wystąpiły pęcherze i pomarszczenia. Nigdy więcej !!!
 5. Talk dodawałem do podkładu. Można spróbować z farbą, ale pomyślałem, że będzie lepiej kryło, jak talk będzie już w podkładzie. Talk super drobny. Nie pamiętam skąd go mam.
 6. Dzięki uprzejmości Emet Brown dostałem do testów dwie farby marki Creative Colors. Jedna z nich to baza California Sage z palety Aston Martin'a. Druga farba to Ivory do tapicerki: Wykonałem testy "łyżeczkowe" dla obu farb. Dla porównania do testów włączyłem zielony metalik Zero Paints. Oznaczenie ZP na fotkach (CC Creative Colors). Celem było porównanie ziarnistości pigmentu ZP i CC. W obu przypadkach jako clear zastosowałem Gunze GX100. Wynik porównania był zdecydowanie na korzyść CC. W farbie ZP pigment jest rażąco widoczny. Przekonałem si
 7. Jeszcze trochę wody upłynie, zanim wezmę się za tą Renówkę z Ebbro. Twój model mi się podoba. Chociaż kilka szczegółów bym zmienił. Szkoda, że nie zrobiłeś ruchomych drzwi. Aż się prosiło. Gratulacje . Jak na PZP jest fajnie.
 8. Siadam w pierwszym rzędzie i patrzę Mam w planach podobny model (też Ebbro). Napisz proszę czy robisz PZP, czy dasz coś od siebie ?
 9. Gratulacje To rozumiem. Dla mnie taki warsztat to modelarstwo w czystej postaci. W odróżnieniu od sklejactwa. To jest to, co tygryski lubią najbardziej. Tak trzymaj
 10. Gdzie będzie można obejrzeć Twoje strażaki ???? Bardzo chciałbym je zobaczyć "na żywo".
 11. Piękny model :-) Gratulacje Tylko to zombie bym usunął .......
 12. Model wygląda dobrze. Tyle tylko, że na podstawie tych fotek nie sposób go ocenić. Te dwa patyki na dachu to anteny ? Jeżeli tak, to są poza skalą. Pokaż proszę bardziej szczegółowe fotki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.