Skocz do zawartości

[s ]Aerograf EVOLUTION SILVERLINE solo


Herod

Rekomendowane odpowiedzi

500zł + przesyłka.

 

Mój poczciwy aero kupiony w 2015. Na powierzchni nosi liczne ślady użytkowania (głównie otarcia) ale sprzęt jest w pełni sprawny. Parę miesięcy temu wymieniłem w nim dysze, regularnie go konserwuje. Wyczyszczony i nasmarowany, z zapasowymi uszczelkami (ale teflon tak łatwo nie pada) i skrobakiem do usuwania "nagaru" z dyszy.

 

32170355178_dead7d0bf1_k.jpg

46041307671_09e33e2c08_k.jpg

imageproxy.php?img=&key=86c9eb328181a57b45316931424_4d3c961e3c_k.jpg

45129507995_4cd4b9f39b_k.jpg

45129505365_0c8c17bc72_k.jpg

W skład zestawu wchodzi

- Aerograf

- Zapasowe zapasowych uszczelek

- Trzy dysze. 2x0.2 (jedna zużyta to nakładania podkładu) i 1x0.15.

- Dwie iglice do dysz

- Skrobak do dyszy

Jeżeli ktoś potrzebuje dodatkowych zdjęć - pisać na PW.

Edytowane przez Herod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. ?

Nowy z tymi wszystkimi dodatkami to ok. 700zł. Oczywiście można kupić lepiej wyglądający, z chromem we wszystkich miejscach (tak, jedną z wad H&S jest ścierająca się powłoka)..i zastanawiać się czy ktoś nie chce Ci wcisnąć nadpękniętej bądź już rozkalibrowanej dyszy. :p Ja się cieszę z nowej Iwaty HP-BH. :P Jak nikt nie weźmie pewnie Evo skończy jako machina do podkładowania ale nie ma pośpiechu z mej strony. 

W każdym razie np. we wrześniu 0.15 malowałem ubranka na tych figurkach 28mm. Sprzęt jest w pełni sprawny pomimo intensywnego użytkowania przez lata (setki figurek i pojazdów).

]https://vaevictis15mm.blogspot.com/2018/09/kolejne-sanki-another-sleigh-perry.html

Edytowane przez Herod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

W sytuacji gdybym nie odpowiedział na forum w ciągu doby proszę pisać bezpośrednio na mój e-mail MarekKrassus@interia.pl. Mam problem z otrzymywaniem powiadomień po modernizacji forum, a czasami nie zaglądam tutaj dość regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj konto,jutro puszczę czterysta...................Najlepszego w Nowym Roku

hehe jak widzę  " startuje w konkursie jesień 2917" no startowałem , nawet wygralem i co i nic mimo szczerych chęci 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.