Skocz do zawartości

Pancerka 1:35 oraz zestawy farb


micmal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do sprzedania następujące zestawy farb widoczne na zdjęciu:
1. D.A.K. colors ammo mig (nowy) - 20 zł
2. Vallejo 71184 (nowy) - 60 zł
3. Vallejo 71144 (nowy) - 60 zł
4. AK vol. 2 Old &Weathered Wood (nowy) - 45 zł
5. AK 4220 (tylko Ocean Grey używany testowo) - 35 zł
6. AK 4210 - 35 zł
7.AK 3150 Blue... - 35 zł
8. AK 3160 White....- 35 zł
 
Pancerka 1:35:
1. Zestaw M10 firmy Tamiya nowy - 130 zł
2. M2A1 Half Track Dragona niestety bez ramek Dx2 oraz części H i W - 50 zł
3. Marmon-Herrington Mk II nowy - 80 zł, koła Panzerart -25 zł, blachy Parta 265 (30zł) i 266 (20zł) razem - 155zł
 
dodatkowo +13 zł koszty przesyłki (nie paczkomaty).

Obraz 1614.jpg

Obraz 1612.jpg

Obraz 1613.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Michał,

czy wskazany brak części w half tracku pozwala na jego budowę i otrzymanie kompletnego pojazdu?, czy te ramki dotyczą dodatkowego wyposażenia lub załogi?

jeżeli tak po poproszę w komplecie wraz z zestawem farb Dak i early german ( tutaj jeżeli kolega Kubulek, nie jest zainteresowany).

pozdrawiam i dziekuję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując: jeżeli do jutra do 17:00 kolega JACEK SVT się nie odezwie to half-truck idzie do kolegi piotrkur (o ile będzie jeszcze zainteresowany ?). Co do farb, wysyłam pocztą. Dzisiaj wysyłałem M10 jako paczkę i wyszło 13 zł. Jak koledze Kubulek2016 pasuje, mogę o 5 zł za zestaw Earl... (bo o nim mówimy jak sądzę) obniżyć, czyli wyjdzie 20 + koszty wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem model zarezerwowany dla kolegi piotrkur do dzisiaj do 21:00, chyba żeby był problem to może przez fb kontaktować się można. Co do farb :zestaw DAK dostępny i zarezerwowany dla kolegi JACEK SVT.  Drugi zestaw farb Mig jak kolega Kubulek2016 nie da znać, do dzisiaj do 24:00, również idzie do JACEK SVT po obniżonej o 5 zł cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piotrkur napisał:

Jednak nie zdecyduje się na tego Half trucka,przepraszam za zamieszanie,pozdrawiam 

Nie ma sprawy, też pozdrawiam ?

2 godziny temu, Kubulek2016 napisał:

Ok pasuje po tej obnizce, w jakim użyciu sa farbki? Reszye chyba na pw zalatwimy

Troszkę brązowego do testów użyłem tak jak i ten jasny kolor to pamiętam, pozostałe nie ruszane były, choć ma pamięć ulotna ?. Pojemniczki pełne więc jak o to chodzi to możesz być spokojny. Reszta na pw, proszę podać adres do wysyłki.

  JACEK SVT  jeżeli reflektujesz na ten zestaw DAK to proszę o podanie na pw danych do wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.