Jump to content

micmal

Members
 • Content Count

  488
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

micmal last won the day on November 27 2018

micmal had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kurcze, powiem Ci że elegancko to wygląda. Super. Tył wanny rewelka, może tylko na wydechu jakiegoś ciemniejszego akcentu mi brakuje. Koła fajnie pomalowane, wypłowienia...👌 Drewniane elementy na tak! Jedno ale tylko....posłuchaj rady Krzycha, popatrz jeszcze na ten śnieg, też mi nie leży. Technicznie nie można się doczepić, ale wygląda jak postrzelany ze śnieżek. To nie jest tak, że leży tu jedna śnieżka, tam drugi kleks. Skoro na prawej gąsce z przodu masz śnieg, to czemu nie ma go wcale po lewej stronie i prawej na reszcie jej długości?. Rozumiem że to resztki śniegu, ale dodaj choć trochę "mokrych" akcentów.
 2. Ooo, to gratulacje 😀 i czekam na warsztat, bo z przyjemnością pooglądam.
 3. A ja tym razem nie modelu, tylko o figurkach i tobołkach. Przyjemnie to wygląda. Dodałbym więcej cieni i świateł, podbiłbym je, żeby wyciągnąć jeszcze bardziej rzeźbę fałd na mundurach i tobołkach. Jak Ci się sklejało ten leciwy już zestaw? Mam z Italki III w planach, więc Twoja opinia bardzo mnie ciekawi. Jeżeli dawałeś jakieś dodatki, to proszę napisz. A i jeszcze jedno "ajabym" pomalował na ciemniejszy kolor balsę😁
 4. Ooo Panie, piękny nic dodać, nic ująć 😁. Świetny model gratulacje!
 5. Pozwoliłem sobie przekopiować, bo ta fotka bardzo mi się podoba 😀 Przedmówcy już powiedzieli co i jak. Ze swojej strony pragnę zwrócić uwagę na zbliżenia i na to, ile się dzieje ciekawych historii na pancerzu. Mamy przebarwienia/wypłowienia, zacieki i to nie takie "od linijki", "chipsy" dodające fakturze pancerza dodatkowego kolorytu. Obicia w niektórych miejscach mi nie leżą. Fajnie wyglądają takie 3d - jasno/ciemne, ale w niektórych miejscach są one za regularne tzn. widać schemat jasna otoczka, ciemny środek. Wiem czepiam się, ale obicia to moja "pięta" więc zwracam na nie uwagę 😁. Cenna uwaga martinello o rdzy. A tak model bardzo mi się podoba, bo przyciąga uwagę poprzez wiele ciekawych historii opowiedzianych na tym modelu, ot choćby błoto/ziemia na wstawionej powyżej fotce.
 6. Takie "odgłosy" znalazłem Co do figurek, to może takie? https://www.scalemates.com/kits/ac-models-acm35029-british-chieftain-crew-in-cold-weather-gear--1092179
 7. Model bardzo mi się podoba 😀 Gratulacje. Na podstawce bym pozmieniał, gdybym miał na przyszłość coś doradzać. Palcem umazanym w białej olejnej farbie, wytartym lekko w papierowy ręcznik, bym przejechał po wystających małych kamieniach. Patent kolegi Anioła i działa bardzo dobrze. Podłoże od razu "ożyje" i nabierze wyrazu. Tabliczkę, całkiem zgrabną z innej beczki, dałbym raczej na front, a nie na górę. Boki pomalowałbym na ciemny kolor, co dałoby ładny kontrast z jasnym terenem. Patent kolegi Yantoma: bejca, zmyta wodą utlenioną i na to wosk. Polecam.
 8. Jak zwykle choć nie moje tematy, to z wielką uwagą i zaciekawieniem przeczytałem wstęp do warsztatu. Interesujący pojazd wybrałeś, w nietypowej formie podany 😀. Ze swojej strony do podstawki dodałbym stertę łusek obok pojazdu.
 9. Może i ciemny, ale podoba mi się 😂
 10. Podpatrywać kolegów z modulacją a pz.II wyjdzie dużo lepiej, choć i ten mi się podoba 😂 Co do kolorów ciemny/jasny, dla mnie też za ciemny, ale...
 11. Fajny warsztat, patrzę, podpatruję, bo też mam w najbliższych planach tylko inną wersję. Z lufą +1000 do prestiżu 😂
 12. Słuchaj Spottera, we wszystkim się z nim zgadzam. Ja swojego malowałem zestawem Vallejo do Brytoli, gdzieś na forum masz warsztat. To leciwy zestaw, ale wciąż bardzo przyjemny w składaniu, po niewielkich korektach 😀
 13. Podoba mi się, ładna modulacja, fajnie zmalowane trzonki od narzędzi.
 14. Bardzo ładny model. Już jakiś czas temu przykuł moją uwagę. Swego czasu zrobiłem Churchilla tylko że z Tamki i miło wspominam chwile przy tym modelu, zwłaszcza przy malowaniu. Ta kanciasta sylwetka daje wiele możliwości malarskich. Tył mi się podoba, narzędzia, błoto na płycie. Więcej fotek z różnych zbliżeń przy się przydało 😀 Gdybym miał "Ajabymować" to trochę odważniej poszedłbym z rozjaśnieniami detali, i różnorodnością weatheringu na poziomych powierzchniach czołga.
 15. Kurcze, też sobie pomyślałem, że jednak Pactrami się da, no i proszę....😆 A tak serio fajna kieszonkowa Pantera. Podoba się.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.