Skocz do zawartości

Mitsubishi Pajero Mini


star200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was po lekkich nerwach związanych z gelenderem wziąłem się za autko z pudełka... Niestety fotek niezaprezentuje w tym momencie bo niemam czym zrobić.

Ogromne pytanie bo od 3-4 dni buda moczy się w DOT-4 i bardzo słabo schodzi z niej lakier... Niewiem co jest bo dawniej w takim samym docie moczyłem wszystko i elegancko schodziło a i na dodatek jakimś cudem urwały się słupki przednie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne pytanie bo od 3-4 dni buda moczy się w DOT-4 i bardzo słabo schodzi z niej lakier... Niewiem co jest bo dawniej w takim samym docie moczyłem wszystko i elegancko schodziło a i na dodatek jakimś cudem urwały się słupki przednie...

 

Zmywacz Wamodu dobry na wszystko - po przetarciu nim lakier schodzi natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po max 5 godzinach w dot-4 wyjmuje model z którego wszystko spływa - lakier, farba i podklad. A co do słupków dot osłabia plastik więc po takiej kąpieli trzeba bardzo ostrożnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak:

th_100_5658Medium.jpg

Zastanawiam się czemu tak się dzieje... Wcześniej moczyłem inne modele też w docie i było OK schodziło ładnie; podkład ten sam lakier z tej samej rozlewni... jedyne co to to że wlałem świerzego dota.

A tu moje wypociny

th_100_5657Medium.jpg th_100_5656Medium.jpg th_100_5655Medium.jpg th_100_5654Medium.jpg

th_100_5653Medium.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się kurcze wkręciłeś w terenówki

 

Ogólnie to mi się podoba, ale przydałaby się jakaś mapka rajdu nad schowkiem przed fotelem pasażera Albo jakiś taki inny ciekawy przedmiot wskazujący na zastosowanie tego autka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Powracam z Mitsubiszką...

Patologicznie pomalowana uszczelka na szybie tył został cały zamalowany co będzie widać na dalszych fotkach.

 

th_100_5710Medium.jpg th_100_5709Medium.jpg

 

Wnętrze i buda na surowo

 

th_100_5708Medium.jpg th_100_5707Medium.jpg th_100_5706Medium.jpg th_100_5705Medium.jpg

th_100_5704Medium.jpg th_100_5703Medium.jpg th_100_5702Medium.jpg th_100_5701Medium.jpg

 

Reszta fotek mam nadzieje że modelik się podoba bo ja sam troche niejestem z niego zadowolony :/ tą przednią szybę wolałem zostawić już w spokoju bo od prób naprawy jeszcze pogorszyłem sprawę...

 

th_100_5724Medium.jpg th_100_5723Medium.jpg th_100_5722Medium.jpg th_100_5721Medium.jpg

th_100_5720Medium.jpg th_100_5719Medium.jpg th_100_5718Medium.jpg th_100_5717Medium.jpg

th_100_5716Medium.jpg th_100_5715Medium.jpg th_100_5712Medium.jpg th_100_5711Medium.jpg

 

Jeszcze trzeba dodać pare pierdółek i autko będzie gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracam z Mitsubiszką...

Patologicznie pomalowana uszczelka na szybie tył został cały zamalowany co będzie widać na dalszych fotkach.

 

Jeszcze trzeba dodać pare pierdółek i autko będzie gotowe.

 

Kolorek bardzo mi się podoba, chyba mój Mustang '88 będzie w takim. Kiedyś ......

Jeżeli chodzi o malowanie uszczelek bezpośrednio na szybach, to chyba najlepiej nakleić na szybę taką etykietę samoprzylepną do drukowania, w kształcie szyby. Samurai miał taką o ile dobrze pamiętam. A jak się już szyba popaprze klejem, to można spróbować usunąć to pastą polerską - ja tak restauruję szyby w resorakach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.