Skocz do zawartości

Space Station MIR - Revell - 1:144


Kermit

Rekomendowane odpowiedzi

A pamięta pan kermit kto polecił zdjęcia rentgenowskie na baterie słoneczne?
Oczywiście, że pamiętam:
Gdybym mial kiedys robic ogniwa sloneczne to uzylbym starych zdjec Rentgenowskich.
Jak bys jeszcze polecił mi program jakim robiłe te fajne kosmiczne zdjęcia.

Ja próbuje sił corelem' date=' ale strasznie profesjonalny ten program jak dla mnie[/quote']Jeśli chodzi o mnie, to próbowałbym sił w Corel Photo Paint, Adobe Photoshop, Microsoft Office Picture Manager, Microsoft Photo Editor oraz ACDSee. A najszybciej poprosiłbym siostrę o pomoc (grafik komputerowy). Natomast zdjęcia stacji nie były montowane na komputerze. Zauważ, że stacja była fotografowana na tle plakatu. Jedynie Okonek zrobił fotomontaż (wyszedł całkiem super).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się dałem nabrać. .

Ja swoje wklejanki robię w Corel Photo Paint 9, tam jest takie fajne urządzenie zwane "różdżką", dobrze nadaje się do obrysowywania objektów, tyle, że zdjęcie musi być na jednolitym tle i na dodatek jego kolor nie może mieć koloru objektu. Troche to skomplikowane, ale mi się udało. Jedno takie zdjęcie zamiescił w galerii MARUDNY . Trochę tandetne, ale jak na początek fajne.

 

________________

Serdecznie pozdrawiam płaza KERMITA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy projekt

 

hehe moglas zaaranzowac jeszcze ze to jakis satelita z jamesa bonda

i dorobic jakies dzialo neutronowe... ;)

 

+ fajnie by tez wygladalo cos na ksztalt ludzika w kombinezonie na

tych kablach co sobie lataja kolo takich obiektow...

 

ale co tam ja bredze, wyszlo i tak fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy projekt

 

hehe moglas zaaranzowac jeszcze ze to jakis satelita z jamesa bonda

i dorobic jakies dzialo neutronowe... ;)

 

+ fajnie by tez wygladalo cos na ksztalt ludzika w kombinezonie na

tych kablach co sobie lataja kolo takich obiektow...

 

ale co tam ja bredze, wyszlo i tak fajnie.

Być może kiedyś dorobię do stacji jakiś wahadłowiec; wtedy pomyślę o astronautach. Działo neutronowe odpada - jak już gdzieś napisałem, to miało przypominać oryginał. Ludzików nie ma, bo nie ma - zabrakłoby mi czasu na ich zrobienie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.