Skocz do zawartości

[S, W] Nadmiarowe części do M4A3


martinello

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

M4A3 nie jest moją ulubioną wersją shermana, ale i tak mam materiału na więcej niż 3 modele. Ponieważ ostatnio zdecydowałem, że planowany przeze mnie model FURY wbrew realiom historycznym oprę na realizmie filmu, czyli na kadłubie M4A2 pozostało mi trochę części związanych z kadłubem M4A3, których na pewno nie wykorzystam.

Moje pozostałe modele tej wersji shermana to M51 na kadłubie M4A3, oraz Kubański M4A3, wszystko na podwoziu HVSS.

Kadłub sprzedany - usunąłem !!!

IMG_20191105_175008.jpg

Edytowane przez martinello
aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi element to zestaw Formations

-> https://www.formationsmodels.com/index.php/general-detail-parts-sets/f033-exhaust-deflector-for-tamiya-m4a3

-> https://www.scalemates.com/kits/formations-f033-exhaust-deflector-tamiya-m4a3--1000681

Oryginał, ale nie mogę znaleźć instrukcji, jedna część odłamała się z ramki. EDIT - znalazłem instrukcję !!!

Nada się do modeli M4A3 Tamiya i Italeri. W dragonach i innych nowszych modelach można wymienić plastikowy na oferowany przeze mnie żywiczny.

Cena - 20 zł plus koszty wysyłki.

IMG_20191105_182102.jpg

Edytowane przez martinello
aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta - mam jeszcze M4A3A2 :) 

 

Trzeci element to plastikowe gąsienice ogniwkowe T80 z modelu Dragona. Komplet 176 ogniw i łączników, ogniwa wycięte z ramek.

Cena - 30 zł plus koszty wysyłki.

 

Uwaga - wszystkie ceny są do negocjacji :)

IMG_20191105_190311.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Do sprzedania lub wymiany mam kompletną wieżę z modelu M3A1 Lee CDL. Sprzedam za 20 zł + koszty wysyłki.

Do wieży dodam kalkomanie z modelu i jakieś części które mi pozostały - model ten kupiłem jako dawcę części, głownie wanny, podwozia i częściowo góry kadłuba

 

IMG_20191214_120410.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, martinello napisał:

Do sprzedania lub wymiany mam kompletną wieżę z modelu M3A1 Lee CDL. Sprzedam za 20 zł + koszty wysyłki.

Do wieży dodam kalkomanie z modelu i jakieś części które mi pozostały - model ten kupiłem jako dawcę części, głownie wanny, podwozia i częściowo góry kadłuba

 

IMG_20191214_120410.jpg

A ja musiałem za ciężkie pieniądze żywice kupować do Matyldy!!.placze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.