Jump to content

martinello

Members
 • Content Count

  617
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdjęcie referencyjne jest z jakiego okresu i z jakiej lokalizacji ?
 2. Dzisiaj zobaczę czy mam wolną i dam znać.
 3. A ja odebrałem takie coś: Lufa M68 pójdzie do Magacha, Lufa MG253 zamiast do Merkavy pójdzie do czołgu Sabra. Gąsienice nie są niestety tak dobre jak myślałem...
 4. Mało realne są sprężyny na włazie ładowniczego. Poprawisz ? Najlepiej wykorzystać te z zestawy blaszek Voyagera. Uszy do podnoszenia na wieży i kadłubie wyglądają na mało przyspawane. Pistolport na lewej ścianie wieży powinien być "odlany" razem ze skorupą wieży. Zaszpachluj szpary.
 5. O ile wiem "chodzi" w jakiejś grze. Więc ma reklamę. A swoją drogą na jakim on jest podwoziu ?
 6. To nie jest Magach 5 tylko Magach 6. prawdopodobnie z academy
 7. Sądząc po gąsienicach (które nie mają prawa zaistnieć w realnym świecie ) - to stary model.
 8. To ten projekt Ale kupuję dla siebie
 9. Witam Szukam chętnych do wspólnego zakupu w shapeways aby obniżyć (podzielić) koszty przesyłki. Chcę kupić to -> https://www.shapeways.com/product/EHRZ6Z48L/1-35-military-towing-hooks-20x Do czego naliczyło mi 16 dolców przesyłki. 😞 Chętnych zapraszam na priv lub e-mail. Na ewentualne zgłoszenia wspólnego zakupu czekam do końca tygodnia.
 10. Biorę, tylko poszukam co by tu wydrukować jeszcze, żeby koszt dostawy się jakoś rozłożył Czy ma to wymiary jak w modelach M60 AFV ? Może ktoś chętny na wspólny zakup w shapeways ? - pisać na priv !!!
 11. Uszka do podnoszenia w liczbie 8 sztuk są w zestawach AFV. Na kadłubie są też gniazda mocujące dla 4 na stronę. Pooglądałem dziś trochę fotek różnych M60 i wychodzi, że po dwa lub cztery uszka na stronę to nie cecha przeróbki na CEV ale pierwotnego typu kadłuba. Nie wiem od czego to zależy - zakładam, że od producenta kadłuba lub czasu produkcji. Nie kojarzę aby coś na ten temat napisali w Hunnicut'ie... Pozostaje studiować zdjęcia. Co zaś do Twojego dylematu dotyczącego kształtu włazu ewakuacyjnego - zaryzykowałbym tezę, że wczesny, okrągły właz może występować z kadłubem z 3 fotografi, a więc wczesnymi "pionowymi" uszami do podnoszenia.
 12. To ja kontynuuję off-topic Od czego zależy ilość uszu do podnoszenia na kadłubach CEW-ów ? Tu są po 4 na stronę -> tu standardowo 2 -> a tu "old style" a'la M48 i M60 -> Mnie najbardziej interesuje w jakich okolicznościach podwozia były przyozdabiane 4 uszami na stronę...
 13. Do kilku moich Pattonów. Dragon tego nie daje w modelach M48... Najbardziej (najprędzej) do mojego M48A1 z gitarrą Może zrobisz to w 3D ?
 14. To ja jeszcze mały off-topic Jak się nazywa cześć D32 po angielski i gdzie można kupić takie coś ? - bo potrzebuję kilku sztuk. Może ktoś wydrukował to w 3d lub jest do kupienia w żywicy ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.