Skocz do zawartości

OFERTA PRACY - Poszukiwany Operator Drukarek 3D - 3500zł na rękę

orzolstudio

Rekomendowane odpowiedzi

Orzol Studio jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży modelarskiej i hobbystycznej z wydzielonymi działami:

• produkcji – skupionej wokół wytwarzania wysokiej jakości odlewów żywicznych,

• cięcia laserowego,

• projektów – modelowanie 3D,

• druku 3D.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Operator Drukarek 3D
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Praca dostępna od: Kwiecień 2021
Stawka: 3500 zł ‘na rękę’

Opis stanowiska
Pracownik działu druku 3D będzie pracował w pracowni drukowania i obróbki modeli 3D. Główne zadania na tym stanowisku to: obsługa drukarek 3D, umiejętność obróbki mechanicznej wykonanych modeli, kontakt z klientem oraz realizacja bieżących zamówień. Jest to stanowisko samodzielne z wyznaczonymi zadaniami.

Czym dokładnie będziesz się zajmował:

• Przygotowywaniem otrzymanych plików 3D (głównie w formacie STL) do druku: sprawdzeniem pliku pod kątem druku 3D, dodaniem podpór jeśli zajdzie taka konieczność, wygenerowaniem pliku obsługiwanego przez drukarkę 3D

• obsługą drukarek 3D w technologii SLA / DLP (Formlabs Form 3, Liquid Crystal, Anycubic Photon)

• nadzór nad procesem tworzenia wydruków 3D

• obróbką końcową drukowanych elementów 3D (głównie szlifowanie, usuwanie podpór i uzupełnianie ubytków)

• kontrolą jakości wykonanych elementów, zgodnie ze specyfikacją

• wstepną wyceną otrzymanych od klienta modeli 3D według specjalnie przygotowanego w tym celu arkusza kalkulacyjnego

• kontaktem z klientem chcącym zlecić wydruk modelu 3D

• pakowaniem i wysyłką wydrukowanych i obrobionych elementów 3D do klienta końcowego

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

• Podstawowe umiejętności obsługi oprogramowania 3D; slicer (np. Cura, Chitubox, Meshmixer etc)

• Doświadczenie w obsłudze drukarek 3D

• Zdolności manualne

• Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym

• Sumienność

Oferujemy

• Samodzielne stanowisko

• Rozwój personalny w zakresie druku 3D

• Szkolenia na nowych urządzeniach pojawiających się w firmie

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Pracę w miłej atmosferze

• Umowę o pracę

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim wraz z klauzurą RODO na adres – orzol.studio@gmail.com

Odpowiemy na wybrane oferty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Dodaj nową pozycję...