Jump to content

Kupię Dragon 6912 German Gondola w/2cm Flakvierling 38

Mario17
 Share

Recommended Posts

Zamawiam i płacisz jak paczka będzie już w u mnie, po zaksięgowaniu przelewu wysyłam ją do ciebie. 

Edited by bsnt3k
Autokorekta

Panie Mario numer telefonu to priv 😆.

Zróbmy tak jak napisałem zamówię i odezwę się jak model będzie już u mnie. Czyli gdzieś za miesiąc. 👍

2 godziny temu, piotrkur napisał:

A tak tylko z ciekawości zapytam-nie idzie zrobić "składaka"??Wagon +2x armatka??:hmmm:

A można to zrobić? Tzn dragon wypuścił oddzielnie wagon i armatki?

21 godzin temu, bsnt3k napisał:

A można to zrobić? Tzn dragon wypuścił oddzielnie wagon i armatki?

A i owszem, zestawy 6086 oraz 6547, tylko że sprzężony flaczek raczej obecnie trudno dostępny jest. Cenowo też by to raczej niekorzystnie wypadło mimo, że zestaw armatki zawiera figurki  w zestawie. Na koniec, nie wystarczy pożenić ze sobą oba zestawy, gdyż pod flaki w gondoli trza by jeszcze podesty dorobić ale dla kogoś, kto choć odrobinę skraczuje, nie powinno stanowić to większego problemu.

Optymalnym zatem, wydaje się zakup rzeczonego zestawu Dragona 6912.

W dniu 4.02.2022 o 16:17, Mario17 napisał:

Ok to czekam

Dziś doatalem informacje od dostawcy że egzemplarz który widniał jako dostępny został już wyprzedany. Zamówienie zostało anulowane.

W dniu 8.02.2022 o 08:10, Mario17 napisał:

Ok .dziękuj 

Znalazłem ten model w jednym z lokalnych tokijskich sklepów. Cena 220zł. Do tego należy doliczyć koszty wysyłki do Polski i ewentualny VAT.

Edited by bsnt3k
Literówka

220 za model, 100 za wysyłkę. Do tego ewentualny vat przy odprawie celnej w Polsce. 320zł na pewno. Ile powyżej zależy od obsługi celnej.

W tym przypadku mogę być tylko pośrednikiem i nic na tym nie zarobię. Musiałby pan teraz wyłożyć te 320zł i czekać na przesyłkę około miesiąca. Później uregulować ewentualny vat lub 8.5zl dla poczty gdy do przesyłki nie zostanie naliczony vat.

• 1 month later...
  • Greif locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.