Skocz do zawartości

Panzerkampfwagen VI Ausf. B „Königstiger”, 2/sPzAbt 501, Battle of the Bulge 1944-194 - Dragon Models 20mm (1/72)


Herod

Rekomendowane odpowiedzi

AVvXsEjdTT15DPG248hE2IEjyl9bkJOrQHsnMGDl

 

AVvXsEhqc-x00g8EVNcrQMyBJbYkHhlg_6S07daU

 

AVvXsEgciGKzfmJeD0F3b9wO9ErYfjSRa95dttF0

 

AVvXsEgrd8cOU10AUzsFGFi40lhAD7CchznRRYqX

AVvXsEhq0-UpltZxApRiigKK_ddxTqSZLLWi3prC

 

AVvXsEijVLSsT-3_Kpwg0yY5OUsmV9MPZ_yPfIAl

 

AVvXsEhjadgYPo4o0NhngAZkDAcby4DWY6Cm7drS

 

AVvXsEiWR-M-NumDTyzImaoBcDI-1Vme5vvTlCuo

 

Taki tam maluszek malowany dla frajdy. Z dodatków - załoga od CMK, jakaś metalowa lufa i kilka blaszek. Fallschirmjagerzy to dragon, ten sam zestaw.
Model dość fajny choć jak dla mnie sama budowa była męczącym procesem. Przy malowaniu bawiłem się lepiej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka to ładnie,   jak z komiksu , ale jak się przyjrzeć to  przez tą bajkowość całkowicie zginął detal na tym tygrysie  niestety ...  , gąsienice zapasowe zalane rdzą, podobają mi się figurki , w tej skali na pewno cieżkie do zmalowania

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Tygrys Królewski. Do tego w skali 1/72 i z blaszkami jedynie na części z silnikiem (kratownice na filtrach itd). Żadnych kolejnych nie montowałem gdyż przy tego typu kamuflażu mógłbym je oderwać w trakcie nakładania "szablonu" . 

Tutaj zdjęcia wozu, którego główna część dopiero przyjęła kolory bazowe.  😉

Przyznaję, że zapasowe gąski mogłyby wyglądać inaczej. Ale nie mam lepszego przepisu na fajniejsze i równie szybko wykonane gąski. Takie, które jednocześnie fajnie by wyglądały (zamiast płasko i nudno).

Cieszę się, że ludki Ci się spodobały.  Czy są trudne... z jednej strony nie starałem się osiągnąć maksimum moich możliwości (przy czołgu również). Z drugiej strony maluję zazwyczaj 28mm więc jestem przyzwyczajony. Najtrudniej było z twarzami, z uchwyceniem ich detalu (lupy nie używałem). Reszta dość ok - trzeba było sięgać po pędzel 0/5 i czasami 0/10. Spadochroniarze dragona to bardzo dobre figurki - takiej jakości często nie spotykałem w 20mm. Załogę CMK chyba w całości rzeźbiono ręcznie bo detali na nich było zdecydowanie mniej, a twarze - choć każda ma indywidualny charakter - dość symboliczne. Bywają rzecz jasna gorsze. 

51431800434_7ae7b2bf25_b.jpg

51431800464_cfeeb7156e_b.jpg

51431802224_7b2ec409df_b.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.