Jump to content

Porada


Recommended Posts

Witam.

Mam pytanie do kolegów modelarzy. Przeglądając forum bardzo mi się spodobał efekt wody Okonka. Sam bardzo chciałbym mieć taką rzecz w domu. I tu właśnie tkwi moje pytanie. Chciałbym skleić jakiś niedrogi, mały i w miarę ładny okręcik (najlepiej wojskowy). Jako, że jestem zielony całkowicie w sprawach plastikowych chciałbym wiedzieć gdzie można kupić takie zabawki (musi być ona tania, max z 20- 25 zł- jestem tylko biednym uczniem, a teraz raczej studentem). Jeśli dobrze zrozumiałem artykuł Okonka okręt taki musi mieś odejmowane dno. Proszę o jakieś wskazówki.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Oj przydały się, a ja zainponowały ahhh... tylko pogratul;ować i pozazdrościć talentu . Jeszcze mi się przypomniało, że dużo tanich modelików jest w hipermarketach. Jutro mnie czeka wycieczka na poszukiwanie modelu.

Aha i jeszcze jedno pytanko, czy jak pomaluję pływadło pedzelkami to będzie to jakoś w miarę wyglądać Bo pryskawki nie posiadam.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.