Jump to content

Co pierwsze: sklejanie, czy malowanie ?


Recommended Posts

Witam, jak już niektórzy użytkownicy wiedzą z moich postów, jestem początkujacym modelarzem i mam pytanko: jak to o was wygląda, czy wpierw malujecie pojedyńcze części i potem sklejacie wszystko do kupy, czy sklejacie i malujecie wszystko razem starając sie żeby nie pomalować inne częsci (co jest trudne w przy małych częściach ) ?

 

Pozdrawiam Wielebny

Link to comment
Share on other sites

właśnie tak sie pytam, ponieważ odbudowuje sobie moje ukochane volvo FH16 które jak składałem to zawaliłem kompletnie Teraz nie chce mieć juz takiej sytuacji, ze najpierw pomalowałem części kabiny i potem przy sklejaniu, klej wszysko zepsół, zresztą jak bym Wam pokazał zdjecia to byście mnie wyśmiali , ale teraz jestem zmotywowany do odbudowy, jak wszystko sie uda zamieszcze zdięcia w Warsztacie, narazie nie chce sie narażać na pośmiewisko jak coś pójdzie nie tak

 

Pozdrawiam Wielebny

Link to comment
Share on other sites

wlby od tego jest forum, aby koledzy mogli Ci doradzić żeby wszystko poszło lepiej przy sklejaniu . Jak długo tu jestem to jeszcze się nie spotkałem z wyśmiewaniem czyjegoś modelu, więc się nie przejmuj i zakładaj temat z odbudowy Volva .

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.