Skocz do zawartości

Scania R620 Atelier -Piotrek_


Piotrek_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Modele sklejałem od dawna Były to modele plastikowe jak również papierowe. Ale dopiero teraz wziąłem się za Trucki

 

Jest to mój pierwszy model z serii TRUCK ,więc proszę o wyrozumiałość ,oraz o wasze rady i spostrzeżenia ,które z pewnością mi się przydadzą

 

Tak więc zamieszczę kilka fotek :

 

8da53684bd211fe7m.jpg

 

258c2424bc233f7bm.jpg

 

3f8e79ba35a90956m.jpg

 

92d9699b351e2ce7m.jpg

 

PS: Mój warsztat

 

aacbba9ea0fd64c7m.jpg

 

W Miarę "rozwoju " mojego modelu ,postaram się na bieżąco uzupełniać fotogalerię.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Sory za off topa ale nie mogłem się powstrzymać. Kiedyś na tvp leciał taki program modelarski i tam gadali że najważniejsze to utrzymać porządek przy swoim "warsztacie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego ja sklejałem SCANIE R500 v8 i też rama się zwężała.Niewiem jak dokłednie w tym przypadku ale jak wszystkie części pasują to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Ja również sklejam Scanię, ale w wersji 6x2 (z kitem KFS).

Zapraszam do śledzenia mojego tematu, choć dawno nic się nie działo, ale już wkrótce coś pokażę:

Scania z kontenerówką

Kończę właśnie silnik...

Tylko niech Cię nie zmyli pierwsza strona tematu

A co do ramy, to zwęża się ona w prawie każdym ciągniku.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem ...jeżeli ktoś sklejał ten model ,może będzie w stanie mi pomóc... Mianowicie ....zrobiłem już ośkę z przodu (skrętna w prawo i w lewo)

Ale gdy założę część w kształcie rurki to obraca się juz tylko w jedna stronę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja jestem na takim samym etapie sklejanie tej scani, masz zamiar malować chłodnicę?? ja mam na srebrno i całkiem niźle wygląda. U mnie , nie wiem czy z mojej winy czy winy italeri, (ale pewnie mojej), przednie lewe koło i tylne prae sie podnosza na zmiane. kładłem na noc jakies obciążenia że może się naprostuje ale nic ;/. To sie jakoś wyważy pod kabiną czy tak zostanie;/, jak patrzylem na rame to jest troche krzywo sklejona, a zobaczylem to dopiero jak zalozylem kola do przymiarki, jakbym wcześniej zauważył to bym naprostował jeszcze jakby klej nie zasechł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc wróciłem z wakacji ;] I wziąłem się za moją leady xD

 

Tak na pierwszy rzut oka : 68d8af269da460adm.jpg

 

Siodło pomalowałem sprayem i uzyskałem dokładnie taki efekt jaki chciałem

Wygląda na ładne xD ale jest jednak pobrudzone od naczep xD

 

14acb295c9203d0fm.jpg

 

Tutaj moduł dowodzenia xD : 80a1a01c34646567m.jpg

 

PS: 5 razy przyklejałem znaczek scani na kierownice :P i dodatkowo błąd Italeri -Kierownica nie jest z R620

 

90027e5a5f79c430m.jpg

 

88b41d774bc29949m.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.