Jump to content

Czerniawa

Members
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Bogatynia / Syców
 1. Swojego czasu jeździł też w Zakopanem
 2. Ja daję tylko propozycję. Kolory nie muszą być identyczne.
 3. No właśnie, raczej nie położę lakieru w najbliższym czasie, bo nie mam półmatu Poczeka
 4. Zdjęć niektórych elementów nie robiłem, bo nie było sensu. To najważniejsze z nich. Na niektórych pozostało jeszcze trochę pasty, dopiero teraz ją zauważyłem. Co mam do zrobienia? Przede wszystkim poprawić "rdzę". Dokleić kilka elementów do ramy no i poskładać wszystko do kupy. Nie wiem czy kłaść bezbarwny? Oczywiście jestem otwarty na wszelką krytykę i pytania. Mała przymiarka P.S. Pozostanę przy Fotosiku. ;)
 5. Czerniawa

  560 SEC

  To chyba jest Beige od Vallejo, identyczny lub podobny do tego którym ja malowałem.
 6. Cześć Po półrocznej przerwie postanowiłem w końcu powrócić. Miałem dużo czasu na przemyślenie kilku spraw. Co z tego wyszło? Hmm, zrezygnowałem z okablowania i jest to jedyna poważniejsza sprawa, zmiana w tym modelu. Kolor położony, jutro wstawię zdjęcia, bo dzisiaj już ciemno więc nie ma sensu na gwałtu rety. Jednakże z tym modelem planuję zakończyć na długi, długi czas zabawę z modelarstwem. Możliwe, że to się zmieni - czas pokaże, ale prawdopodobnie będzie do wykonania jeszcze jeden truck. No cóż, na dzisiaj wystarczy, jutro wstawię fotki i ocenicie dotychczasową pracę.
 7. Co Ty byś beze mnie zrobił... Ja myślę, że jest to matowy bordowy. Brązowy też pasuje, zależy od upodobań.
 8. Kilka zdjęć, nie za dużo, ale zawsze coś... Mam nadzieję, że się przydadzą.
 9. Trucknology- to wspaniale że pomagasz, bardzo się z tego cieszę. Ja zrozumiałem to tak, jakby to nie była pomoc tylko wyrzuty do kogoś że źle zrobił i koniec. Jeśli Ciebie uraziłem mówiąc tak, no to przepraszam. Paweł już mnie wyprzedził
 10. Nie chodzi mi teraz o model. Chodzi mi o to, że kolega Trucknology ma zawsze jakieś ale.
 11. Ja pierdziule, weź wrzuć na luz. Czepiasz się praktycznie każdej rzeczy. Nie wyszło mu, trudno. Przy następnym modelu wyjdzie mu lepiej. Dlaczego wygląda nienaturalnie...? Widziałem już gorsze modele gdzie niektóre elementy wyglądają "nianturalnie", a jednak nie psują wyglądu modelu.
 12. Dokładnie, wygląda jakbyś nakleił plastelinę i poodcinał resztki skalpelem. Ale to nic. Wszystko da się naprawić Wystarzczy że trochę zjedziesz ściernym brzegi...
 13. Przdałoby się jescze trochę szlifowania. Krawędzie wydają się ostre.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.