Skocz do zawartości

Pz.Kpfw.IV Ausf.E VORPANZER Dragon 1:35


Maciek92

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam pod osąd mój pierwszy model w 35'ce (pokochałem ją ). Zastosowałem w nim po raz pierwszy chwyty modelarskie przedstawione na tym forum Jedyne co dodałem to chustkoszmatka i chustkokoc

fe200907f86c55ab.jpg

ba36b26d1ff51b31.jpg

5b209d3f3a2bc27b.jpg

99eba33584f04a32.jpg

93b030bbc1321155.jpg

df204833c5b9e741.jpg

a39ebb126cd16dde.jpg

29ff70073dfbc5bd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udany debiut w 35-tce. Fajnie pomalowany i zakurzony. Bardzo fajnie wygląda to błotko na spodzie wanny. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne.

 

Kilka minusów- paskudna antena :/ Czemu wszyscy wyrzucają tą z zestawu, chociaż jest jak najbardziej poprawna?

Złe pokrywy silnika. Powinny być te bez wlotów powietrza.

Ponadto niepomalowane światła tylne.

Gąsienice, krzywe przy kole napinającym i zwisy, chociaż bardzo fajne, niestety nie nakładają się na rolki podtrzymujące..

Domyślam się, że do zwisów wykorzysywałeś szablon, który dał dragon. Jak ja z niego korzystałem, to też miałem lekkie przesunięcie w stosunku do rolek. ale jak kładłem bez szablonu, już na koła, to się poprawiło...

Niestety brak odbojnicy do anteny pod lufą :(

Pod rynienką na antenę powinny być uchwyty na ogniwa zapasowe.

 

Ale, tak jak mówiłem, mimo kilku minusików, głównie merytorycznych, pozytywne wrażenie sprawia całość. Gratuluję dobrego debiutu! pozdrowienia! Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka minusów- paskudna antena :/ Czemu wszyscy wyrzucają tą z zestawu, chociaż jest jak najbardziej poprawna?
Niestety brak odbojnicy do anteny pod lufą :(

 

Dlatego ta antena tak pogięta

Ale tak na serio to nie wiem gdzie się podziała, do malowania była na miejscu, a potem zniknęła Gdzieś w czeluściach forum jest relacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heee chyba moge zdradzić

Narazie pracuje nad polskim Goździkiem, później BRDM-2 (zamierzam wykonać wnętrze ), potem może BMD-3, BMP-2, T-72 (się zastanawiam czy nie zrobić z niego Twardego ). Także pracy na jakiś roczek będę miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To respekt skoro takie modele będziesz sklejał Patrząc na twoją IV to już się nie mogę doczekać.

Co do Vorpanzera to pigmenty nakładałeś "na sucho" i tylko te błotko na spodzie wanny mieszałeś z rozcielczalnikem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszyscy wyrzucają tą z zestawu, chociaż jest jak najbardziej poprawna?

Ha ha Radku, bo później słyszą...ze jest za gruba

 

Maćku, chociaż "uciekłeś" nieco z tą relacją, model zrobiłeś fajnie,kolejne modele przed Nami, gratuluje i do następnego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.