Skocz do zawartości

[W] Aerograf Fachowiec Bd-180


Rekomendowane odpowiedzi

Nastał czas rozstać się z moim pierwszym aerografem. Zmalowałem nim kilka modeli, nauczyłem się dzięki niemu jak się aerografu używa, jak się go rozkłada, czyści, składa.

Ma dyszę 0,2mm, w zestawie także 0,3mm. Dodatkowo dokupiłem do niego (i oddaję w gratisie, nierozpakowane jeszcze) dysze (razem z iglicami) 0,3mm i 0,5mm oraz trzy komplety uszczelek (także nierozpakowane), zakupione 'bo to chińczyk i na pewno będzie trzeba wymieniać'. 

Dodatkowo być może dorzucę jakieś gratisy, ale to drobnica, więc nie będę wspominał.  

 

Za co? Nie wiem... nie chcę go sprzedawać. W zamian - być może ktoś ma w domu nienaruszony model. Nie bawi mnie generalnie nic latającego ani pływającego (za nielicznymi wjątkami), więc jeśli ktoś ma coś na kołach lub gąsienicach w skali 1:35 lub większej, i miałby ochotę się zamienić - zachęcam do kontaktu. Rozważę wyjątki - latadło lub pływadło, ale priorytetem będzie tu jeździdło.

IMG_20230323_175633.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Greif locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.