Skocz do zawartości

Mitsubishi Lancer Evolution IX ''RALLIART''


w-w-w-w-w5

Rekomendowane odpowiedzi

Mało się świeci. Ja bym jeszcze raz zmatowił i wypolerował i nawoskował. Oczywiście możesz używać akcesoriów samochodowych. Tylko uważaj na pasty polerskie, bo często są grubo ścierne i łatwo się przeszlifujesz do podkładu albo plastiku na rantach, albo porobisz rysy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli masz te same wypraski co ja to czeka Cię przesunięcie kolumny kierownicy o jakieś 4-5mm.Bo jak wkleisz tak jak jest to brzeg koła kierownicy wypadnie Ci prawie na środku konsoli środkowej.Dziwne to trochę,że taką gafę popełniono.Jakby tak było w rzeczywistości jak w modelu(bynajmniej moim) to trzymając kierownicę jeden jej brzeg by wypadł na środku klatki piersiowej.A co do kwiatków to możesz kupić arkusz naklejek na paznokcie jakie używają kobiety,żeby sobie szponki ozdabiać.Nakleisz pryśniesz clearem wypolerujesz i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jeszcze nieukonczony naklejki z przodu i z tylu krzywo przyklejone, spryskiwacze przemalowane na bialo (wyglądaja jak przetarte) brak spojlera i chyba tyle co do takich rzeczy ...

 

 

2f2b5267863d2723med.jpg

 

a6f57d4b04231fb7med.jpg

 

677ad859501c0a10med.jpg

 

 

bf0c25d962f3e094med.jpg

 

 

b6eb5fe6d4297334med.jpg

 

 

585222f3f3f2035dmed.jpg

 

 

453738002ff82b41med.jpg

 

 

eff07f823144ec1fmed.jpg

 

 

e3d4aa7c71e4f234med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ale jak patrzę na tylne koła to wydają się przesunięte za bardzo do przodu.Co do znaczka to ja osobiście cały ten plastikowy trójkąt wywaliłem i zrobiłem znaczek od podstaw i wygląda o niebo lepiej i realniej niż z naklejkami.Mogłeś pomalować na czarno od spodu tylny zderzak i bardziej popracować nad klapą bagażnika bo strasznie kiepsko wygląda w miejscach gdzie farba wychodzi poza linie podziału.Ponadto klosze niezbyt równo są przyklejone i pomaluj od środka na czarno końcówkę wydechu.No i dokładniejsze zdjęcia by się przydały bo nie widać na nich za bardzo czy dobrze wypolerowałeś kastę.Ale ogólnie koncepcja i zestawienie kolorów jakie tu zrobiłeś podobają mi się.Mam nadzieję,że spojlerek będzie na tylnej klapie?A tak na marginesie bo właśnie się kapnąłem,to gdzie się podziały tylne klamki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie tylnie osie są trochę za bardzo do przodu ale jest to wina producenta, osobiście nie mam jeszcze takiego doswiadczenia i kunsztu żeby przerabiać osie. Model typowego sredniaka, wprowadząjac dwa kolory rzuciłem sie na zbyt glęboka wode ..... tylnia klapa rzeczwiscie nie wyszła nia ladnie rozłożyły sie kolory ogólnie model kilkakrotnie poprawiałem jak nie zółtym to czarnym kolorem bo coś moja tasma tamki przepuszczała małe drobinki farby i model wyglądał na zabrudzony. Został w takiej opcji bo nie potrafiłem już lepiej pomalowac ale duzo mnie to nauczylo i nastepnym razem taki projekt będzie dużo bardziej udany jesli chodzi o łączenia kolorów. Kloszy poprostu nie potrafie lepiej wkleić bo boję sie ubrudzić kasty i smaruje klejem na szpilce rogi i przyklejam klosze rzeczywiscie troszke nie pasuja sa odstepy a jest to napewno nastepstwem źle wklejonych zderzaków. Z tylu przy wydechu nie pomalowałem rzeczywiscie bo podobalo mi się bez czarnego, ale teraz jak się przyjże to może rzeczywiście mogłem pomalowac na czarno. A tak poza tym to wszystko jest już chba ok, a klamek się pozbyłem sam nie wiem czemu sprawa gustu... Zrobie galerię, ale już w warsztacie proze żeby nie krytykowac tylko pisac odrazu rozwiązania żebym nei popełnial takiich błędów przy następnym modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba wklejać kloszy klejem,który faktycznie tu Ci przyznam rację niszczy lakier.Ja zawsze wklejam na zwykły lakier bezbarwny ale jeszcze jest do tego inny specyfik i jak dobrze pamiętam nazywa się Clearfix albo jakoś tak.Powodzenia przy kolejnych modelach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest takie coś, nawet posiadam ten specyfik CLEARFIX od Humbrola. Nawet jak Ci kapnie na szybę, klosz etc. to możesz go zetrzeć i nie zostawi żadnego śladu .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mój lap ma matrycę 15 cali więc fotki mają rozmiar 13x9,5 cm - ciut mało aby ocenić jakość pracy - dodatkowo na niektórych fotkach model zajmuje około 50% długości fotki...

Najeżdżam na fotkę i - o!! - "łapka" !! - czyli można kliknąć i będzie możliwość obejrzenia w rozmiarze oryginalnym (pewnie większym - myślę sobie) - klikam i... oglądam stronę startową "fotosika"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najeżdżam na fotkę i - o!! - "łapka" !! - czyli można kliknąć i będzie możliwość obejrzenia w rozmiarze oryginalnym (pewnie większym - myślę sobie) - klikam i... oglądam stronę startową "fotosika"

 

Niestety fotki nie otwierają sie już w większych rozmiarach ;/ Jeśli mozesz to podaj mi jakis alternatywny serwer dla fotosika gdzie będe mogł wrzucić pełne rozmiary zdięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety fotki nie otwierają sie już w większych rozmiarach ;/

A mogą... http://images40.fotosik.pl/153/e3d4aa7c71e4f234.jpg

 

 

Jeśli mozesz to podaj mi jakis alternatywny serwer dla fotosika gdzie będe mogł wrzucić pełne rozmiary zdięcia ;)

Zamień fotosika na np. Picase Goolge...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tej wielkości fotki wrzuciłeś na fotosika, albo przy wysyłaniu wybrałeś opcję, żeby fotosik je przeskalował.

Na jakikolwiek serwer byś nie wrzucił, to pozostaną takie 500 x 375 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych sposobów na obróbkę fotek to Picasa 3.

Tam można "obrobić" zdjęcia a następnie wyeksportować w fotkach o długości 320; 480; 640; 800; 1024; 1200; 1600 pixeli = drugi wymiar dobierany jest proporcjonalnie.

Następnie wgrywa się fotki do www.photobucket.com (niestety - dla niektórych - anglojęzyczny) i "życie staje się prostsze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.