Skocz do zawartości

[Relacja] USS Casimir Pulaski (Revell 1/200)


JPG

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ USS Rickover za chwilę opuści stocznię i uda się na próby Alfa nadeszła pora na kolejny model i kolejnego podwodniaka:

 

okręt USS Casimir Pulaski - ot takie polonicum.

 

Jeśli chodzi o nazwę to wybór był spory zbudowano 19 okrętów typu Lafayette i pochodnych różniących się przenoszonymi pociskami.

 

Ostatecznie o wyborze zdecydowała ta strona:

 

http://www.usscasimirpulaski.com/index.htm

 

Są tam zdjęcia wnętrza nie mogłem w to uwierzyć.

 

To co będę budował? Ano to właśnie:

 

File0018.jpg

 

 

JPG masz jakieś pomysły na tuning tych naszych podwodniaków???

 

Tuning? Żart Tu wszystko trzeba zrobić od początku. Nie wiem czy jestem aż tak ambitny, ale teraz za późno bo usunąłem wszystkie "detale" z wnętrza kadłuba. Poza tym chcę zrobić kompletny kadłub z wycięciami tak jak w twoim modelu, a nie rozkładane NA ZAWIAS dwie połówki. Poza tym wewnątrz zamierzam wykonać kadłub miękki, żeby lepiej pokazać ciasnotę wewnątrz okrętu. Oczywiście wszystko to i tak moja licentia poetica. Ostatnia rzecz to kolory - to co proponuje Revell jest ładne i kolorowe i . . . wyssane z palca. Wnętrze jest biało - szare.

No i przydałoby się trochę szczegółów na zewnątrz kadłuba.

 

Doping będzie jak najbardziej potrzebny.

 

Póki co oczyściłem połówki kadłuba i zacząłem dłubać przy wnętrzu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahhahhahha... ja chodze i właśnie pisze tego posta z LO imienia Pułaskiego l LOL

nie no kolory radosne rozstawiam lekko, ale to bardzo lekko zmienie, a mi chodziło no w przypadku obu, jakieś kabelki czy coś tam, nie znam się na okrętach więc nie wiem co i gdzie dodać :| ale ogólnie będzie prawie całkowicie z pudła, ale na jakieś twoje pomysły (i jak jej wykonać) czekam i wybiore co jestem w stanie zrobić etc.

 

P.S. a zrobisz warsztat tamtej łódki na tym forum?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.