Jump to content

Pasterz zbłąkanych goblinów


Hafes
 Share

Recommended Posts

Hej!

W końcu udało mi się coś poskładać po dłuższym czasie. Jakiś czas temu zakupiłem na giełdzie figurkę krasnoluda w bliżej nieokreślonej skali. Nie znam firmy ani nazwy samej figurki. Postać ma około 5 cm wysokości. Pomazałem ją jak to u mnie zwykle bywa Pactrami. I jak to zwykle u mnie wyszło bardzo kolorowo Ale ja już tak lubię, zwłaszcza w figurkach fantasy.

Zresztą oceńcie sami.

th_PICT0473.jpg th_PICT0477.jpg th_PICT0478.jpg th_PICT0479.jpg th_PICT0490.jpg th_PICT0492.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ładnie położone kolory, ale on jakiś czysty jest. Pouzywaj washa i tuszy GW. Nadadzą mu bardziej naturlanego wyglądu. Ogólnie jest OK, ale moze byc znacznie lepiej .

 

Sam się wdrażam w bardziej zaawansowane techniki malowania figurek. kiedyś mi wystarczało, to co sam przedstawiłeś. teraz chcę więcej.

Link to comment
Share on other sites

Że czysty to fakt. Może jeszcze pokombinuję z płukanką jakąś. Tuszy i washa GW nie stosuje bo można je zastąpić zrobionymi własnoręcznie choćby z olei artystycznych i terpentyny. Generalnie jestem zadowolony z efektu i boję się przekombinować, bo washe stosuje w pancerce a na figurkach nie próbowałem jak na razie.

Link to comment
Share on other sites

Spróbuj złosiowac skórę oraz złote i stalowe zdobienia. Topór tez by się przydało pocieniowac. Wygląda jakby był w calości naostrzony lub nienaostrzony - nie ma dwóch wyraźnych kolorów, tak aby było widac, która częśc jest naostrzona.

Link to comment
Share on other sites

No topór wygląda teraz ok .

 

A te złote elemtny to bym naprawdę złosiował lub przemalował - na początek całośc miedzią lub mosiądzem, później "łoś" a na końcu rozjasnienia złotym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.