Jump to content

20 lat modelarstwa, a ja nadal "zielony" :)


krj1921
 Share

Recommended Posts

Witam Wszystkich po ponad dziesięciu lat po napisaniu poprzedniego posta :) Tyle się przez ten czas działo zarówno w kwestii modelarstwa jak i tej prywatnej. Jednak co by się nie działo to hobby to towarzyszyło mi w zależności od tego jak pozwalał czas i finanse. Teraz wracamy na poważnie do tematu. Na początek udało mi się załatwić w zeszłym roku wystawę w Domu Kultury co znaczy , że te moje modele nie są aż tak "potworkowate" 😉 Od teraz każdy model będę prowadził w dziale "warsztat" bo na naukę nigdy nie jest za późno. Prezentowane w tym poście modele starałem się ułożyć w sposób chronologicznie. Części już nie ma i pozostały po nich tylko te zdjęcia. Na zakończenie mogę dodać, że moje modele nie stają się coraz "lepsze" wraz z biegiem czasu, tylko mam tutaj pewną sinusoidę. Zapraszam do oglądania części pierwszej czyli lata 2022-26.

 

Hammer.jpg

Marder.jpg

Pantera 2.jpg

Panzer I.jpg

Tygrys.jpg

IMG_20251220_190452.jpg

IMG_20260121_195720.jpg

8.jpeg

IMG_20251206_033548.jpg

IMG_20251213_070531.jpg

IMG_20260106_133505.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.