krj1921 Posted March 8 Share Posted March 8 Witam Wszystkich po ponad dziesięciu lat po napisaniu poprzedniego posta Tyle się przez ten czas działo zarówno w kwestii modelarstwa jak i tej prywatnej. Jednak co by się nie działo to hobby to towarzyszyło mi w zależności od tego jak pozwalał czas i finanse. Teraz wracamy na poważnie do tematu. Na początek udało mi się załatwić w zeszłym roku wystawę w Domu Kultury co znaczy , że te moje modele nie są aż tak "potworkowate" Od teraz każdy model będę prowadził w dziale "warsztat" bo na naukę nigdy nie jest za późno. Prezentowane w tym poście modele starałem się ułożyć w sposób chronologicznie. Części już nie ma i pozostały po nich tylko te zdjęcia. Na zakończenie mogę dodać, że moje modele nie stają się coraz "lepsze" wraz z biegiem czasu, tylko mam tutaj pewną sinusoidę. Zapraszam do oglądania części pierwszej czyli lata 2022-26. 1 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.