MayonesEXG7 Posted May 29 Share Posted May 29 (edited) Witam. Kolejne eksplorowanie ekspozycji muzealnej - gdzie wejściówki praktycznie mam u siebie za darmo tutaj lub za symboliczną złotówkę. Część eksponatów jak działko od marder II-pak 40 zostało albo sprzedane albo wywiezione. W muzeum znajdują się dużo kolekcji broni maszynowej i z wcześniejszych epok. Na zdjęciu rozpozna, ten kto się zna. Dużo akcentów kriergsmarine. Teren jest spory do zwiedzania. Te umocnienie obronę,przy linii wody obok-oddaje klimat tego miejsca. Wrzucę następną serię zdjęć, tego dużo. Edited May 29 by MayonesEXG7 1 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.