Jump to content

MayonesEXG7

Members
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie pamiętam, w której instrukcji, widziałem sprężyny do błotników przednich,tylnych. Za to nie dopatrzyłem się, tych części z instrukcji (może przeoczyłem, gdzieś wzrokiem). Dzięki za info Robert. Te zaznaczone w kółko, to z zestawu academy są. Reszta, to wyglądają jakby skrzyneczki,ale jedną jak walizka kształt, ale tak jakby,korek z boku w rogu, dolnym, czy lewym miało. Trzeba wyłapywać, szczegóły dalej. Dzięki Robert.
 2. Rozwiazuje sprawe ta mała skrzyneczka,plus małe rurąciągi,a to filtr. Co raz,to nowych rzeczy przy modelu utrwalę. A co do tej, "nazwanej belki" mocowanie, pewnie do filtra i obok te " hmm płaskowniki " do montażu w całość. Kleiłem go 2 miesiące temu, myślałem o większości, że już zamontowana. "Instrukcja dla mnie, mylna po części" Dzięki Robert za info.
 3. Pytanko,odnośnie numer części z academy flak panzer z instrukcji: Co to za części: 11A,16,58,2,14 -klucz?? 44 36-pręty,albo wizjery z wieży dowódcy? 8-belka podtrzymująca gąskę,blokada na przodzie pojazdu? 9-wygladaja jak płaskowniki-zaczepy pod gąski 18,19? 69-70 zbiorniki paliwa(dwie tuby połączone ze sobą) 65-hak? 21,22 to korby 74 płyta prostokątna? 53-trzpienie, sworzeń? Pewnie na tył pojazdu. 41 antena? 49-mocowanie gąski z przodu,albo pod haki? 50 światło nocne,wizjer?? Instrukcja, którą drukowałem to
 4. Latem,masakra wkurzają mnie te tłumy,dlatego mieszkając w Wro wcześniej,problemu nie miałem bo innaczej nastawiony na big city,a tutaj tych niemieckich landów się zjeżdża. Nie tylko Macklenburgen i okolic. Miasto ładne,ale znający siē ludzie,na tej wiosce to sobie jeden,drugiemu szkodzi. Taki urok portowego miasta hehe. Dlatego,jestem ale czas znowu z tego miejsca emigrować trzeba. Najdroższe miasto w Polsce,a psy dypami szczekają od jesieni do do wiosny. Polikwidowali dużo fajnych sklepów,muzycznych knajp.A ceny za kawalerki z 80 lat Leningradzie,kawalerka 280k za 30m2 ponad a lepsze budynki
 5. Kiedy byłeś w Świnkowie?? eheh .W szoku, bo miasteczko małe To pewnie byłeś na Galerii Promenada, gdzie wchodzisz wejściem, na plażę, a po prawej budka ratowników WOPR. Sklep ma kilka, punktów w mieście. Ale tam nic ciekawego nie ma. i ceny trochę..pod turisten. Na placu wolności, najdłużej działający sklep Puchatek..i mistercrafty na was czekają hehe. A szkoda,że tylko z tej firmy są. Kiedyś był sklep modelarski..ale z roku, na rok, dla mnie miasto pod SS manów
 6. https://www.youtube.com/watch?v=Lyw1W0Am6J4 spoko, to jest. Zostało mi to jeszcze z schuttznen Gdzieś reszta,trzeba znaleźć.
 7. Trochę warstwą poprawiłem kolor,jak będzie czas, w tym tygodniu postaram sie wrzucać coś, z mozolnej,wolnej mojej pracy,przy tym modelu.
 8. Figurki są stare, to wiem. Ale po co je wyrzucać,ja można poćwiczyć na nich. Znajomy, je kupił w 2000 roku, to więc wierzę,że archaiczne. Ale podłubać, je można.
 9. Sąsiad ma z 10 sztuk kompresorów od lodówek.Ciche ale musiałbym 6kg gaśnicową butle..i tak jak napisałeś aero od 50zł i tyle. Miałem dostać w prezencie ale jakoś wolę coś kupić,bo się nie doczekam,od niego hehe.Też o tym myślałem,ale może jeszcze się go namówi.
 10. Dostałem w prezencie od znajomego, tego panzera i figurantów, to czemu, nie wykorzystać ich jako ćwiczenia też. Tak słabo u mnie z malowaniem, dlatego moim zdaniem aero sprawniej, zrobi robotę. To co kolejny model. Archaiczne zestawy, ale sprawiają fajdę w budowie. Większość tamki itp modeli to na wypraskach 1993.... ale jak kto woli
 11. W zvezdzie, widać, że będą dwa kawałki szły, na jeden track, gdzieś tam momentami, patrząc na ramki z trackami,ale do klejenia pantery, jeszcze mi zostało staroci, do zrobienia, ale model ładny. Czy próbowałeś te aero, z małym kompresorskiem z allegro, koszt 200zł z przesyłką już, raczej wliczając, Bo malowanie ręczne to udręka i czasowo w dupę parę godzin.?
 12. Wcześniej, przeglądając w sieci modelarzy, rzadko trafiałem na taki kamuflaż. Nie podchodziło do mnie, takie malowanie. Ale tutaj jest, przyjemne dla oka. Sam mam Zvezdę aus D. 296 sztuk gąsek, naliczyłem ,U jednego z forumowiczów, 400 w skali 1:48 sztuk to masakra. Sam, będę miał kocioł, z tym. A jak się kleiło Tobie tracki ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.