Jump to content

Wspomnienie po tym co było.


Aleksander Zielony
 Share

Recommended Posts

Nie jest to typowy temat, jest to raczej GALERIA w GALERII. Album zdjęć, który można obejrzeć klikając na fotkę, pokazuje moje modele. Jest to któraś tam moja kolekcja modeli, która poszła pod młotek. Te konkretne modele wykonywałem od początku lat 90 do 2007 roku. Teraz zmieniłem skalę i upodobania, więc to już tylko kolekcja na fotkach. Zapraszam do oglądnięcia tego muzeum.

 

2156725810044857981S600x600Q85.jpg

 

Pozdrawiam

Olek

Link to comment
Share on other sites

Podobnie jak kolega SebPilot-żal.Ale cóż takie życie ale ja osobiście mniałbym wielki dylemat-to tak jak oddaćby częśc siebie-jednak człowiek spędza jakąś częśc życia nad tymi kawałkami plastiku-powtarzam się-żal.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda i żal ? Napewno, ale już się przyzwyczaiłem. Z drugiej strony jak bym chciał trzymać wszystko co skleiłem to miałbym z tym kłopot. Dlatego teraz walczę z pancerką i lotnictwem w 48, oraz SF w 72. Jedyne odstępstwo to T34, ten może być w każdej skali. Z drugiej strony, każdy z nas się rozwija i jak patrzy się na te pierwsze modele to czegoś im brakuje, cos jest nie tak. Ja wolę sprzedać i zrobić model od nowa niż reanimowac już coś zrobione. Teraz walczę z zestawem M42 Duster z Tamki + Edzio tylko po to żeby go skończyć i sprzedać, ot takie sobie zboczenie.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda i żal ? Napewno, ale już się przyzwyczaiłem. Z drugiej strony jak bym chciał trzymać wszystko co skleiłem to miałbym z tym kłopot.

Z drugiej strony, każdy z nas się rozwija i jak patrzy się na te pierwsze modele to czegoś im brakuje, cos jest nie tak. Ja wolę sprzedać i zrobić model od nowa niż reanimowac już coś zrobione

 

Zgadzam się. No chyba że się ma dużą wille .

Niestety tak samo robię. Mam ograniczone możliwości wystawowe na półkach. A modele w 1/15 - 1/16 zajmują niestety sporo miejsca.

Niedługo będę chyba wystawiał jednego Tygrysa.I.E w 1/15 na Ebay, bo muszę mieć miejsce na nowego tygryska. A następne modele czekają w kolejce na zrobienie.

 

Pozdrawiam

Jacek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.