Skocz do zawartości

Wspomnienie po tym co było.


Aleksander Zielony

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to typowy temat, jest to raczej GALERIA w GALERII. Album zdjęć, który można obejrzeć klikając na fotkę, pokazuje moje modele. Jest to któraś tam moja kolekcja modeli, która poszła pod młotek. Te konkretne modele wykonywałem od początku lat 90 do 2007 roku. Teraz zmieniłem skalę i upodobania, więc to już tylko kolekcja na fotkach. Zapraszam do oglądnięcia tego muzeum.

 

2156725810044857981S600x600Q85.jpg

 

Pozdrawiam

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega SebPilot-żal.Ale cóż takie życie ale ja osobiście mniałbym wielki dylemat-to tak jak oddaćby częśc siebie-jednak człowiek spędza jakąś częśc życia nad tymi kawałkami plastiku-powtarzam się-żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda i żal ? Napewno, ale już się przyzwyczaiłem. Z drugiej strony jak bym chciał trzymać wszystko co skleiłem to miałbym z tym kłopot. Dlatego teraz walczę z pancerką i lotnictwem w 48, oraz SF w 72. Jedyne odstępstwo to T34, ten może być w każdej skali. Z drugiej strony, każdy z nas się rozwija i jak patrzy się na te pierwsze modele to czegoś im brakuje, cos jest nie tak. Ja wolę sprzedać i zrobić model od nowa niż reanimowac już coś zrobione. Teraz walczę z zestawem M42 Duster z Tamki + Edzio tylko po to żeby go skończyć i sprzedać, ot takie sobie zboczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda i żal ? Napewno, ale już się przyzwyczaiłem. Z drugiej strony jak bym chciał trzymać wszystko co skleiłem to miałbym z tym kłopot.

Z drugiej strony, każdy z nas się rozwija i jak patrzy się na te pierwsze modele to czegoś im brakuje, cos jest nie tak. Ja wolę sprzedać i zrobić model od nowa niż reanimowac już coś zrobione

 

Zgadzam się. No chyba że się ma dużą wille .

Niestety tak samo robię. Mam ograniczone możliwości wystawowe na półkach. A modele w 1/15 - 1/16 zajmują niestety sporo miejsca.

Niedługo będę chyba wystawiał jednego Tygrysa.I.E w 1/15 na Ebay, bo muszę mieć miejsce na nowego tygryska. A następne modele czekają w kolejce na zrobienie.

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.