Skocz do zawartości

Scania Australian


iraz

Rekomendowane odpowiedzi

A jak dla mnie to profanacja marki Scania... Model typu science fiction... W niektórych miejscach są części, które powinny być wogóle w innym miejscu... Ogólnie model mi się nie podoba, ale to rzecz gustu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model typu science fiction.
Bo dodał od siebie filtry na masce i sleeper? Bez przesady... wiele ciężarówek ma dołożone sleepery, bo taki model był bardziej wygodny od innego i tyle. Resory w FH też są scince fiction...

 

Co do modelu, to mi się jak najbardziej podoba dotychczasowa praca, oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ta Scania jest zrobiona na wersje autralijską,ze sleeperem ponieważ widziałem 5 prawdziwych Takich Scani ze sleeperem a nawet mam gdzieś fotki jak znajde to pokażę.Chodziło mi oto żeby zrobić troszkę inny silnik bo wyciągnie z pudełka i sklejanie wdług planu 20 Scani troszkę mnie znudziło,więć ten silnik jest wzmocniony o jakieś 300 koni,ma dwa turobo,dwie sprężarkii i dwa filtry powietrza bo poprostu w tych warunkach pracy potrzebuje więcej powietrza,do ciągnięćia 2 lub 3 naczep w Australi.Zrobiłem okablowanie praktycznie wszystkich podzespołów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miqs dzięx :] , na innym forum mówiłeś, że nie ma się do czego przyczepić, ale to inna bajka... Ty może jesteś fanem takich wymyślnych przeróbek, ale ja niestety nie... O gustach się nie dyskutuje. Tyle z mojej strony.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]ma dwa turobo,dwie sprężarkii [...]

 

Bardzo teoretycznie jest to to samo. Silnik to dla mnie abstrakcja, jestem ciekaw jak to wszystko połączysz, mowa o filtrach, tutaj troszku się pogrążyłeś ....

 

 

Ale sleeper za to fajnie wygląda, na dwóch poniższych fotkach są wersje australijskie, nie wiem czy wzorowałeś się na drugim zdjęciu czy nie ale zrobiłeś to ze "smakiem" - popieram.

 

100_2011.jpg

2003c4k087.jpg

[ to co powiecie o tym wlocie powietrza..... ? ]

 

 

EDIT oj kolega był szybszy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na innym forum mówiłeś, że nie ma się do czego przyczepić
PKMC jest na cenzurowanym czy jak?

Co do mojego przyczepienia, to owszem, bo ja nie oceniam błędów producenta tylko to jak modelarz skleja i jak maluje, a to czy zmienia zawieszenie czy nie to jego sprawa, chce model bliski oryginałowi to niech robi wszystko aby taki był, nie chce to nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mi nie pasuję to silnik ... Lepszy jednak był by poczciwy wygląd starej dobrej ''fał ósemki'' . Z tym sleeperem to nawet ciekawie wygląda Chciał bym już zobaczyć jaki będzie efekt końcowy

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Zgodze sie z Tobą jagby silnik był rasowy to by był bardzo piękny model. Chciałem dodać ze przyjdzie do niego jesze przedni zderzak który dodaje tej scani uroku.

A dokładnie o to mi chodziło:

6ba0edccf4d2e7c6.jpg

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.