Jump to content

Paweł216

Members
 • Content Count

  854
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piękna model! Jestem pod wrażeniem wykonania, a śledziłem cały warsztat ;) Ja mam tylko pytanie :P Jaką farbą malujesz czarny mat ? Bo wygląda to jak by ta farba była trochę za gęsta? ;)
 2. Może troszkę więcej szacunku ;) Kolesia to sobie szukaj pod sklepem ;) Rama świetnie wygląda a wnętrze moim zdaniem za bardzo przybrudzone-głównie chodzi mi o leżanki i fotele ;)
 3. Dan sory , że ci zaśmiecam temat ale pokaże mu fotki bo to taki niedowiarek ;) Skończyłem model i ci nawet fotki wstawię ;) Co prawda 99 % jest ale to przez brak czasu. Jeśli chcesz mu pomóc to podpowiedz albo daj jakąś dokumentacje a nie walisz głupie komentarze... Ty też nie robiłeś świetnie na początku wyśmienitych modeli. Mnie nic nie boli ;)
 4. Też byłeś taki mądry przy swojej Longline ? Też w swojej też miałeś dokładne wymiary a jednak ci nie wyszła i nie pokazałeś klasy. Co do modelu to ciekawy projekt ;) Już widziałem kilka Scanii T z nowym grillem ale jeszcze Longline nigdy ;) Powodzenia przy projekcie
 5. Tak sobie przeglądam twoje relacje z budowy i jestem pod wrażeniem ;) Bardzo mi się podobają twoje modele i widzę, że każdy następny jest lepiej wykonany od poprzedniego ;) Gratuluję umiejętności !
 6. Ledy to nie kalki tylko otworki w lampie ;) Bardzo ładne Audi ja bym tylko dał mocno błyszczące czarne felgi ;)
 7. Myślisz, że jak ktoś się nie udziela tutaj na forum i to nie ma prawa głosu i nic nie wie o modelarstwie ? Pff.. Chyba zapomniałeś kto ci pomógł zrobić forum Mercedesa. Jak byś nie zauważył to kabina jeszcze nie miała polerki i jak tomek napisał zabrakło "szmalcu". To się zgłoszę jak już będziesz miał A i o wypowiedź Krystiana to się nie bój jeszcze się wypowie Ja dodałem coś od od siebie Pff...
 8. Jak kogoś krytykujesz to najpierw spójrz na siebie i swój poziom P.S. Piasty moje z KFS masz? Nie martw się nie zapomniałem!
 9. Albo chłopak nie umie cytować albo ma bujną wyobraźnie A tak poza tym to większość ludzi już widziało jego ciężarówkę Jak byś był jego kolegą to byś pokazał szczegółowe fotki a nie odsyłasz do strony.
 10. Masz może fote orginału ? Bo u mnie w szkole typ ma identyczną ;) Też jest obniżona i przystosowana do Driftu ;) Co do modelu to ładnie ci wyszedł tylko jakoś nie podobają mi się wloty powietrza ;)
 11. Buduj drugą naczepe Wtedy zestaw będzie robił ogromne wrażenie Zawsze wózek możesz odczepic o naczepy albo zrobic diorame jak WS podczepia sie pod drugą naczepe ;)
 12. A czemu nie chcesz ?? ;)
 13. Andrzeju ty to chyba masz jakąś linie produkcyjną xD Perfekcja ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.