Skocz do zawartości

Udaloy w 350-ce z Trumpka


okonek

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ile bedzie kosztowal w Europie. Mam nadzieje, ze sie zmieszcza w granicy 50 €. Blachy na radary i maszty w zestawie wiec wystarczy komplet relingow np. z Aber-a. O lepszych blachach mozna zapomniec bo pewnie dorownaja do ceny modelu jak to bylo w przypadku Sovremennego. Ciekawi mnie tez kiedy ukaze sie tansza wersja z Mini Hobby Models

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

okonek napisał:

Ciekawe ile bedzie kosztowal w Europie. Mam nadzieje, ze sie zmieszcza w granicy 50 €.

Sovremenny w Niemczech kupiłem za 36 eurasi, biorąc pod uwagę ,że Udaloy wymiarowo jest podobny to sądzę, że i cena powinna byc niewiele różna. Swoją drogą mamy już wspomnianego Sovremennego, Kuzniecowa, teraz dojdzie Udaloy i Slava i mamy piękny zespół uderzeniowy. Ja jednak najbardziej czekam na dozorowce z rodziny Krivaków... A do klubu Miłosników Floty Rosyjskiej z chęcią się zapiszę.

Pomijając obecnie mierną wartośc bojową tej floty ( temat dyskusyjny... )

to niewątpliwie są to najładniejsze okręty bojowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając obecnie mierną wartośc bojową tej floty ( temat dyskusyjny... )

to niewątpliwie są to najładniejsze okręty bojowe.

 

Za druga czesc zdania juz Cie lubie Co do pierwszej ..... hmmm.... nie do konca podzielam Twoje zdanie. Sovremenny moze i tyle kosztuje ale wczesniej smigal wlasnie po 50 dych. Nowosci Trumpka zawsze maja swoja cene. Slava pewnie i do 7-iu dobije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wzory opakowan:

 

TSM-4516 1/350 Russian Udaloy Class Destroyer Admiral Panteleyev

 

bd88ffbc6a35f36a.jpg

 

TSM-4518 1/350 Moskva Russian Navy Missile Cruiser

 

6c758b32423632c4.jpg

 

Jest i kolejny numer w katalogu opisywany jako:

 

TSM-4519 1/350 Varyag Russian Destroyer - brak jeszcze fotki

 

Sadze, ze to blad i bedzie to kolejny okret projektu 1164

 

W liscie jest wolne miejsce na numer TSM-4517 a to oznacza chyba kolejnego Udaloya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Okonek napisał:

Ciekawe ile bedzie kosztowal w Europie. Mam nadzieje, ze sie zmieszcza w granicy 50 €.

W USA ceny preorderów są następujące:

UDALOY 59,99$

MOSKVA 79,99$ ( a gdzieniegdzie też 59,99$ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
No to chyba zrobisz nam naszego forumowego In-Boxa

 

jednego in-boxa wstawionego przez Ciebie już mamy, nowy nic nie wniesie (nie mówiąc o tym, że do taaaakiego modeliku potrzebna jest cyfrówka, której nie posiadam) poza tym pojawił się kolejny in-box w sieci wraz z recenzją KLIK

 

Jędrek

ps. cena wyjściowa w sklepach 211,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.