Skocz do zawartości

Odkurzone zdjecia :) modeli


RH

Rekomendowane odpowiedzi

Zeskanowale dzisiaj fotografie modeli ,ktore wykonalem jeszcze na początku lat 90-tych .Niestety nie dotrwaly do dnia dzisiejszego na pólkach .

Z przyczyn finansowych musiałem sie z tymi "motylkami"pożegnać ,teraz zdobia inne regaly ..albo są już w rozkladzie

I tak od początku : pierwsze miejsce zajmuje Łoś z Miragea w 1:48

model waloryzowany blachami Parta .Jedna uwaga dla wszystkich co go robią ,zauważylem że nikt nie zeszlifowuje łopat.A sa one w gornej części zbyt grube.

Nastepny to myśliwiec nocny P-61 Czarna Wdowa ,model Monogramu waloryzowany blachami Eduarda a dodatkowo wszystkie linie podzialu wykonane jako wgłębne 1:48

Kolejne latadlo to Me 109 G10 w wersji Chorwackiej z żywicznym silnikiem i wnętrzem kabiny .Jako ciekawostka moge podac że malowanie tego modelu przedstawia ten egzemplarz na ktorym pilot chorwacki wylądowal na lotnisku zajętym przez Amerykanow .Natomiast później Jankesi sprzedali go polakom za butelkę gorzalki .A po przemalowaniu latal w dy-onie 318

Kolejny to Mustang p-51 D Hasegawa 1:48

A-36 Apacz Acurate Miniatures 1:48

Claude z Classic Airframes 1:48

Zero (Hamp) Tamiyia 1:48

Zapomnialem jeszcze o Corsarzu z Academy 1:48

i P-26 Peschuter Signum/Hobby craft 1:48

 

I to tyle ,jak zeskanuje kolejne stare fotografie modeli ktore nie zdobia mojej kolekcji to nieomieszkam ich zaprezentować

 

skanuj0001.jpg

skanuj0002-1.jpg

skanuj0003-1.jpg

skanuj0004-1.jpg

skanuj0005.jpg

skanuj0006.jpg

skanuj0007.jpg

skanuj0008.jpg

skanuj0009.jpg

skanuj0010.jpg

skanuj0011.jpg

skanuj0012.jpg

skanuj0013.jpg

skanuj0014.jpg

skanuj0015.jpg

skanuj0016.jpg

skanuj0017.jpg

skanuj0018.jpg

skanuj0019.jpg

skanuj0020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eehhh... też mi się zdarzyło podobne do Twoich popełnić co poniektóre...

ale ... coraz bardziej wpadam w kompleksy...

d2a5a615b9c6099bm.jpg4eb5aa996c2f510fm.jpg

Jakie kompleksy ?? w kompleksy moge wpaść ja z powodu pozbycia sie takich fajnych modeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.