Skocz do zawartości

ACURA INTEGRA TYPE R


BEDU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce wam pokazać moją ACURA INTEGRA TYPE R z firmy REVELL w skali 1/24 nad którą pracowałem przez miesiąc i właśnie zakończyłem prace nad nią może i jest tam kilka niedociągnięć ale jest to mój drugi plastikowy model jak dla mnie wyszedł super

 

lista zmian:

- dodatkowe naklejki na karoserii

- nowy szary kolor nadwozia

- czarna maska

- na pokrywie zaworów namalowane promienie słońca i na masce od spodu tez są promienie

- czarne wnętrze ze srebrnymi dodatkami

- okablowanie silnika

- czarne lusterka

- rejestracje

- uszczelki w szybach

- czarna dokładna przedniego zderzaka

i chyba tyle

 

FOTKI:

mtppzvfu3o5q29pkev2n_thumb.jpg

zt574hhaf4yyrs7m0lw4_thumb.jpg

5m6kw4ihj1n0wp36rcgm_thumb.jpg

ajumaqddaq64v8r65ejx_thumb.jpg

n4u0etu3g003jecmxjm4_thumb.jpg

zxdixez1p66crdvay55_thumb.jpg

uks9z6llxg2vn76jjdp_thumb.jpg

6l8bgzezp0yvem04ewbp_thumb.jpg

ybfeopg5ceve9fsxycv_thumb.jpg

inv1iyt5ms3hhtteqgf_thumb.jpg

yo9oh26c94bqr73gv6nl_thumb.jpg

4ywe1ndc3h2n51dhnhq1_thumb.jpg

h1fpltany6ys3wgdxt0m_thumb.jpg

h2jp3x61zg5ichyoj_thumb.jpg

b1l7a49l4qlh3ag02_thumb.jpg

ym2xrmvpifsu35pd7b9q_thumb.jpg

xwc7rsmj0ip6fz3tf2ga_thumb.jpg

 

proszę o komentarze z góry THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ogólnie model robi pozytywne wrażenia w przyszłości popracuj nad uszczelkami (na kaście jak i wewnątrz szyb oraz komora silnika) Zainwestuj w taśmę maskującą Tamiya, naprawdę ułatwi Ci to sprawę. Na moje oko lakier ma za grubą warstwę (chyba że wina fotki). Fajnie by też wyglądała z liniami podziału (chyba że są bo wygląda jakby były pogrubione). Tyle z moich najważniejszych uwag. Naprawdę nie jest źle I jeszcze jedno pytanko: Te felgi były w zestawie czy dokupowałeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedziec, ze chyba srednio przylozyles sie do wykonania tego modelu. Bardzo duzo w nim niedorobek, ktorych latwo mozna bylo uniknac.

 

- lakier jest niedopolerowany,

- przednie swiatla zamglone, prawdopodobnie uzyles super glue do klejenia kloszy,

- niedokladnie pomalowane uszczelki na kascie,

- niedokladnie zainstalowany tylni spojler na klapie,

- pomalowane i nie zaznaczone napisy na tylnej klapie (albo je usunac mogles albo pozniej pomalowac),

- lakier na masce tez jakis popekany jest,

- "promienie slonca" nie wygladaja zbyt estetycznie, mogles uzyc tasmy lakierniczej i ladnie to pomalowac,

- tylne swiatla ufajdane klejem,

- nalozyles za duzo farby na kaste,

- linie podzialu nie wszedzie sa wykonane (albo gubia sie przez nadmiar farby).

 

Srodek wyglada na w miare czysty, moze tylko kratki nawiewow sa nierowno naznaczone.

 

Biorac pod uwage, ze jest to, jak piszesz, Twoj drugi model, ww uwagi potraktuj jako porady i wskazowki, nad czym musisz popracowac i na co musisz zwrocic uwage przy dalszych pracach.

 

Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.