Skocz do zawartości

Su-17M4 FITTER K (MasterCraft)


Twombly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie chciałem pokazać to co zacolem noi potrzebuje paru porad tutaj mam zdięcia a i model jest hmm kiedys go zaczołem ale potem leżał w piwnicy nie dawno go odkopałem rozkleiłem tylko kadłub i skrzydła wyczysciłem i zaczynam od nowa czekam jeszcze na szpachle ab8376cefc20fc68med.jpg 5ab362feb7942841med.jpg a tu jest wnętrze kokpitu ponieważ model jest z firmy MasterCraft więc jak się domyślacie jest mało szczegółowy i dokładny.. pulpit na przeciwko drążka to kawałek plastyku pomalowałem i juz fb05c3c8e725be04med.jpg bf9801ecfcd750e5med.jpg 2c67abeda099b4f5med.jpg a to jest owiewka i tutaj potrzebuje porady ba48fdab4e7185fcmed.jpg jak sie domyślacie w instrukcji wygląda to tak musze ją pociąć jedną przednią cześć przykleić a ruchomą co sie otwiera i zamyka przykleić uchyloną tylko nie wiem jak za bardzo .. nie wiem czym przyciąć owiewke czy jak ?? b4fc6999bc3a5ea7med.jpg a490cce22e048616med.jpg taa a tu na razie kadłub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ty na początek potrzebujesz słownika "zacolem noi, zaczołem itp"

 

"musze ją pociąć jedną przednią cześć przykleić a ruchomą co sie otwiera i zamyka przykleić uchyloną tylko nie wiem jak za bardzo .."

 

Po pierwsze zrób zamkniętą, bo kabina szczegółami nie razi, więc nie ma co pokazywać

po drugie używaj interpunkcji, bo czasami naprawdę trudno zrozumieć o co biega

i po trzecie jak już chcesz uciąć, to piłką cienką, albo skalpelem/ nożyk z łamanym ostrzem) (uważaj tylko bo to tnie też skórę, żyły, mięśnie, ścięgna i na kości się zatrzyma)

Ogólnie model to sam w sobie jest gniotem, jak ich cała firma (no kalki mają fajne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre fotki.

 

Twombly - może spróbuj Mozilla Firefox z zainstalowanym językiem polskim - automatycznie poprawia błędy.

Do rozcinania osłon używam żyletki - która ma nacięcia na ostrzu wykonane nożyczkami (chodziło o to żeby ostrze było jak najcieńsze i zabierało możliwie mało materiału)

 

mroko94 - a jakie lepsze Su-17 - byś polecił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mroko94 - tak właśnie myślałem że nie ma jakiś fajnych (miałem nadzieję że może wiesz o czymś nowym), mi się np marzy jakieś niezła rura Su-7 - zrobiona tak jak np ostatnie F-18 od Academy a nie jakiś klon ddr plasticardu ....

sorki za ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.