Jump to content

USS Missouri 1:535 HELP ME!!

Recommended Posts

Witam.

Nie wiem jak zacząć więc napiszę prosto z mostu. Kupiłam jakiś czas temu na Allegro okręt, a mianowicie USS Missouri w skali 1:535 firmy Revell. Spodziewałam się czegoś lepszego, a tu psikus. Okazało się że w modelu brakuje śrub oraz wałów do nich (w spisie części też nie ma podanych tych części żeby nie było, że są zgubione czy coś, a w schemacie malowania śruby jakimś dziwnym cudem się pojawiają), zamiast dwóch jest jeden ster. Revell się nie postarał. Nie chciałabym za bardzo czegoś dorabiać bo umiejętności i sprzęt jakim dysponuje jeszcze nie taki jak powinien być. Tak czy tak chciałabym zbudować ten model, więc teraz kieruje się do Was koledzy prośby i pytania o pomoc :

1. Czy te śruby i wały można dostać gdzieś w sklepie modelarskim w takiej lub podobnej skali? (Ja nie znalazłam)

2. Czy np. blachy w skali 1:500 będą pasować do tego modelu?

3. A może ktoś miałby zbędne wspominane części na sprzedaż w podobnej skali lub takiej skali?

4. Czy w ogóle idzie coś z tym fantem zrobić?

Mam kilka fotek pudła, instrukcji i kadłuba, może się coś przyda do podpowiedzi.

09a82b805573ea1am.jpg 8ba1d8d5018560fem.jpg 99500b95d50a06b2m.jpg e0a6dd5a22dff0e3m.jpg 95a8d22404bcef49m.jpg 96075dca6b3b1f37m.jpg c3b6645bcf2d7f60m.jpg

Jeszcze raz proszę o pomoc wszystkie podpowiedzi będą mile widziane.

Pozdrawiam.

W tej skali śruby mozesz dorobić/wyciąć z blaszki np. z puszki po piwie, wały z drucików, ster z płytki PVC. Myslę, że balszki w 1:500 to niewielka różnica