Skocz do zawartości

Schwerer Panzerspahwagen Dragon 1:35


Drak

Rekomendowane odpowiedzi

poratuje ktoś linkiem na temat malowania figurek?

bo figurantów mam zamiar zamieścić tak:

 

 

kierowca: widoczna tylko głowa przez podniesioną klapkę

DSC00284.JPG

 

pan na wieży ale nie mam fotek,

pan otwierający drzwi i wskazujący: (jest w pozycji wybiega i jako odruch jest wskazanie celu łapą)

DSC00285.JPG

DSC00286.JPG

DSC00287.JPG

 

a wskazywać będzie martwego Niemca, leżącego na podstawce, nie żaden żołnierz tylko ubranego tak jak inni w czarny kombinezon, jak załoganci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie za zainteresowanie i wsparcie fociszami

 

chce żeby koleś zasłonił maksymalnie dużo wnętrza ale wiem że całego nie da rady dlatego dziś zrobiłem coś takiego. Spontaniczne ściany wnętrza z opakowania po patafixie pomaluje jeszcze na biało, dam jakieś szare wstawki ale i tak przez małe luki nie będzie widać co to dokładnie i to zacienione więc myślę że tyle wystarczy. Poza tym kto będzie zaglądać do środka kiedy w krzakach będzie leżeć pijany lub ranny Hans.

 

DSC00288.JPG

DSC00289.JPG

DSC00290.JPG

DSC00292.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnętrze z tego co widać i tak było spartańskie więc pomysł z zasłonięciem i tak uważam za słuszny dorzuciłbym jedynie fotel dla strzelca ewentualnie jakieś skrzynie do mg z amunicją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie... ta fotka mówi sam za siebie :/

usunę boczną ścianę kartonu i tak jak mówiłem w poprzednim poście przedłużę podłogę, dam fotel i wystający karabin. To strzelec postanowi pójść po Hansa.

 

steyr_SOK6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym przypadku odległość między drzwiami a ścianą jest taka że bezpieczniej dać białą ścianę, co prawda gołą ale widać że coś tam jest, dojdzie siedzonko dla pana strzelca i kierowcy chyba też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mały update: wieża skończona bez reflektora ( szpachla schnie, jeszcze nie obrobiona)

i wnętrze... wywaliłem stare i postanowiłem zrobić nowe... z tych oto elementów (sama podłoga) do tego dojdą w miarę foteliki też z blachy oraz jakaś skrzyneczka dla kierowcy jeśli ktoś by latarką do środka zaświecił.

 

DSC00325.JPG

DSC00326.JPG

DSC00327.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wnętrze przed podkładem wygląda tak:

 

DSC00328.JPG

 

może trochę goło ale jak by zostawić tylko tyle że przez same drzwi będzie coś widać a w tych drzwiach będzie jeszcze Niemiec, a całość zacieniona to myślę że jest wystarczająco.

 

P.S. poratuje ktoś jakąś informacją na temat malowania figurantów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy figurant (też pierwszy w życiu) dlatego kierowca którego ujrzymy najwyżej zacienioną twarz. Ale musiałem na czymś poćwiczyć

 

DSC00360.JPG

 

może wygląda kiepsko... wiem ale to pierwsza, przy kolejnej tej widocznej będę się bardziej starać, teraz wiem za to jak zrobić ładne ubranie bo to cieniowanie mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.