Jump to content

dzikichomik

Members
 • Content Count

  285
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wisła
 1. Nie przepadam za okrętami, ale ten jest po prostu mega!!!! Gratuluję!
 2. dzikichomik

  BTR 70

  No to ja pierwszy! Świetnie wykonane brudzenie, ślady eksploatacji, kalki też są niezłe, ogulnie model nieźle się prezentuje, dawaj jakąś diorame!
 3. Jak zniwelowałeś problem? przesunięcie koła napinającego, albo dołożyłeś jeszcze jedno ogniwo?
 4. Hey, powiedz mi, jakimi farbami malujesz (firma), czy malujesz ręcznie to wszystko czy psikasz?
 5. Zastanawia mnie jedno, niby taki guntruck to nic innego jak zwykły ciągnik lub ciężarówka z opancerzeniem i z ciężkim argumentem na pokładzie, ale po co takie dziwolągi tworzyć? Erni a może się pokusisz o stworzenie (źródło: wikipedia) te po lewej stronie, Izraelskiej armi
 6. No nie wiem czego chcesz od tych swoich lodziarzy, wyglądają dosyć realistycznie...
 7. HEy! W końcu zdjęcia fajne, gąski takie sobie, wieża lewituje. Ale malowanie - cudo, pierwsza klasa! Malowany aero?
 8. Ja wiem co jest pod szmatą, pytałem do czego tylko służy... A po drugie, tam nie ma żadnej kratki, tylko znajdują się tam paski i rama na zamocowanie zasobnika. hubert72 dzięki! mateuszcholewka - może pomożesz koledze, skoro mówisz, że widziałeś model, zauważyłeś tyle błędów podczas składania.
 9. A ja takie pytanie do znawców niemieckiej pancerki, co to jest ta pomarańczowo - zółta szmata? O ile jest to szmata, bo aktualnie robie też fenka ale na żadnych zdjęciach tego wozu nie spotkałem się z czymś takim... dodam: Szekle są źle wklejone, powinny zwisać, u ciebie sterczą poziomo. Brak w fenku jeszcze przednich kierunkowskazów (?) i świateł (pozycyjnych?, może odblasków?) które znajdują się w przednich nadkolach, patrząc od przodu pod światłami. Widzę, że wkleiłeś je w złym miejscu, a mianowicie na burtach maski (na wysokości świateł tj. na tych płaskich powieżchniach jak jest otwieranie maski) Zrób mu myju-myju i pomaluj jeszcze raz, kilka cieńkich warstw, tak jak koledzy piszą, potestuj sobie na nim techniki malowania.
 10. Kupiłem surfacer z tamki, base. Nie jestem w stanie określić jego właściwości, w sensie czym go rozcieńczyć, w czym czyścić pędzel (sprzedawca polecił mi go pod pędzel, by malować na nim akrylami lifecolor, a aero się nie dorobiłem) I tu moje pytanie, czym go rozcieńczyć? Zgęstniał troche i na próbnych powierzchniach kiepsko się maluje, detale znikną zupełnie takim nierozcieńczonym. Proszę o szybką odpowiedź.
 11. Noo i to lubie;) wnętrze świetne!
 12. Bardzo fajnie wygląda, taki, funkel nówka:)
 13. pioter, siadaj i oglądaj, TankRed1070 jak się weźmie za coś, to wychodzi prędzej skrecz niż budowa z pudełka;)
 14. W tym temacię też Cię naciskam na nowe foto z postępu, chociaż by sklej kolejne kilka elementów;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.