Jump to content
Sign in to follow this  
jachud3

[In-box][Pacyfik] P-40 M/N Warhawk - Academy 1:72

Recommended Posts

Jest inboksik, jest impreza Zamieszczam in-boxa i dołączam do Projektu Grupowego Pacyfik Jako że Falco jest praaawie skończony (wszystko zrobione, tylko się przeklęta rurka Venturiego oderwała ), dziś najprawdopodobniej założę wątek warsztatowy Warhawka. No ale - ja tu gadu gadu, a wszyscy fotki chcą oglądać więc już daję:

Eleganckie pudełko:

DSC02897.jpg

W środku witają nas trzy ramki z częściami oraz zafoliowana ramka z oszkleniem; części tradycyjnie z maluśkimi nadlewkami, ładne, delikatne wgłębne linie podziału blach:

DSC02919.jpg

DSC02900.jpg

Przejrzysta instrukcja i trzy schematy malowania; amerykańskie, australijskie oraz RAF-owskie:

DSC02901.jpg

DSC02902.jpg

DSC02903.jpg

(jako że projekt Pacyfik, wybiorę to malowanie )

DSC02904.jpg

DSC02905.jpg

Kalki; jak na Academy to wydają się być niezłe, jak będzie -> zobaczy się w praniu :

DSC02907.jpg

A teraz zbliżenia na wybrane elementy:

DSC02908.jpg

DSC02910.jpg

DSC02914.jpg

DSC02911.jpg

DSC02912.jpg

Dla zobrazowania wymiarów fotki z linijką:

DSC02915.jpg

DSC02916.jpg

Generalnie zapowiada się przyjemny modelik

P.S.: Nie bijcie za tło takie pod ręką miałem....

pzdr.

(jako że projekt Pacyfik, wybiorę to malowanie )

Napisałeś to miedzy dwoma fotkami i nie wiem czy wybierasz Nowogwinejskie czy Chińskie (Chiny troszkę mniej nad Pacyfikiem są...ale można naciągnąć...) U mnie w kolejce do Projektu na 4 miejscu jest Kitty w 1/48 i właśnie chyba takie australijczykowskie trzasnę.

A Twoja wersja mi się podoba ze względu na dużą limuzynę.

Napisałeś to miedzy dwoma fotkami i nie wiem czy wybierasz Nowogwinejskie czy Chińskie

Chińskie, pod podpisem jest 'enter' :P a co do 'naciągania' malowania to wszystko już z Ostachem uzgodnione