Jump to content

jachud3

Members
 • Content Count

  2,108
 • Joined

Everything posted by jachud3

 1. Święta prawda, dobrych zdjęć robić nie umiem Dzięki za ocenę, miło, że się podoba pozdrawiam!
 2. Hmmm no muszę powiedzieć że ciekawie to wygląda... Następny samolot w 72 wykończę tym sposobem. Dzięki! pzdr.
 3. O proszę, ołówka nie znałem, dzięki
 4. Zgadza się, obie literki 'B' są malowane, Academy nie ułatwiło sprawy tymi kalkami... A "łasz" jak pisałem na PWM, robiony eksperymentalnie z plakatówek... biję się w pierś, eksperyment nie zaliczył próby pozdrawiam
 5. Ale grat A na serio, super metalizer wyszedł, Będzie w Pancelocie jakoś kiedyś? Może wpadnę zobaczyć
 6. Hłe hłe mechanizm silnika to nic innego jak... suszarka dmuchająca zza kadru a że robi przy tym taki fajny szum jak silniczek RC to inna sprawa
 7. Tak jak obiecałem, galeria: pozdrawiam
 8. Witam Przedstawiam Wam model Stukasa od Academy, jest to maszyna pułkownika Hansa Ulricha Rudla, dowódcy SG 2. Trochę więcej o samym pilocie można przeczytać TUTAJ. Warsztat - przerwany co prawda, ale jest - znajdziecie TU. Stukas jest dopiero moim drugim samolotem wykonanym całkowicie przy pomocy aero nieźle się nakląłem przy zdejmowaniu masek kamuflażu ale jakoś z tego wyszedłem. A więc, do rzeczy: Tutaj niespodzianka Stukas ze swoją potencjalną ofiarą i mały bonusik dla fanów kręcących się śmigiełek
 9. Banny - jeżeli tak to odebrałeś to przepraszam, nie miałem zamiaru nikogo urażać A galerię wrzucę, obiecuję. W tej chwili jestem w trudnym momencie bo mam mały remodelling mieszkania ale postaram się coś pstryknąć. pozdrawiam!
 10. karlokonw, nie chcę żeby wątek został zaśmiecony wzajemnym odgryzaniem się, niech ten, kto tu zajrzy, znajdzie relację z wykonania modelu. Nie szukam rozgłosu, zostałem tak wychowany że kiedy się odchodzi to powinno się pożegnać towarzyszy... Nie podoba Ci się - nie wchodź. Przeglądanie forum jest przecież dobrowolne, prawda? Dzięki, gulus. Przywracasz mi wiarę w inteligentnych ludzi.
 11. Nie obchodzi mnie czy ktoś będzie płakał czy nie, ale uznałem że miło by było pożegnać się z tymi, którzy jakoś śledzili moje wątki. Tyle w tej sprawie. Jeśli chcesz mi coś powiedzieć - możesz się wypocić przez priva. pozdrawiam
 12. E tam typerka, znowu Was rozwalę i co będzie? pzdr.
 13. Bez obrazy Banny, ale to moja decyzja i jest ona nieodwołalna. pzdr.
 14. Witam po baaaaaaaaaardzo długiej przerwie , jak wiadomo - koniec szkoły, matura, wybór studiów itp. Czasu na forum brakło. Model jest już skończony, chyba nawet niedługo zaprezentuję galerię. Jednocześnie chciałbym zapowiedzieć, iż jest to moje pożegnanie z MW. Wielu rzeczy się tu nauczyłem, poznałem miłych ludzi, ale niestety nie mam zamiaru kontynuować relacji z budowy moich modeli. Uznałem, iż stosunek przydatnych porad w moich wątkach do postów w stylu "podglądam dalej" nie satysfakcjonuje mnie. Do worka swoich narzekań dorzucę też notorycznie powtarzające się posty z "dobrymi, życzliwym
 15. Nie zamaskowałeś oszklenia przed wklejeniem? Dziwnie trochę :P pzdr.
 16. Ożesz Ty, też Stukasa się buduje? Ja Ci dam... A tak na serio to będę musiał podgonić trochę z moim bo lipa będzie jak skończysz przede mną pzdr.
 17. I słusznie - maskol do maskowania owiewek to zuooo. Będziesz miał strasznie poszarpane krawędzie oszklenia... popełniłem ten błąd w swoim Wellingtonie, możesz zerknąć. pzdr.
 18. A mnie się tam teraz podoba pzdr.
 19. Ajć, znowu skrót myślowy Chodziło mi o część kadłuba pod limuzyną z tyłu kabiny Poza tym teraz dopiero zauważyłem, że jest 'prawidłowy' tył kabiny w wypraskach... także mea culpa greatgonzo - tak z ciekawości, masz jakieś fotki 'Geronimo'? pzdr.
 20. Nie wiem, czemu AMT opisuje model jako "N", podczas gdy limuzyna sugeruje co innego... Tak trochę kaszana pzdr.
 21. Aha, czyli taka sztuczka... Każda droga dobra do świetnego finalnego efektu pzdr.
 22. Nie skrzyneczka, tylko klocek drewniany A hamulec... oglądałeś fotki Panzerów czy nie? Jeśli nie - zwróć uwagę na hamulec właśnie.
 23. Zawsze się zastanawiam jak to jest - nie boicie się najpierw malować skrzydeł i potem przyklejać? Przecież jak będzie jakaś szparka czy nierówność do wyszpachlowania/szlifowania to co wtedy? Ktoś mnie uświadomi? A co do modelu ogólnie - klasa Na zdjęciu, na którym malowałeś oznaczenia od masek trochę to krzywo wyglądało, ale teraz chyba jest ok już? pzdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.