Skocz do zawartości

[In-Box] German motocyclists 1940-43 / MB / 1:35


arthur_szu

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to mój pierwszy in-box jaki mam przyjemność zaprezentować, więc w razie co prosiłbym o wyrozumiałość :model:

___________________________________________________________________________________________

Dzisiaj ocenie podlega zestaw Master Box'a o numerze producenta #3539 pt. “Letting off steam... - German motocyclists 1940-1943

 

*każdy może sobie tytuł zestawu przetłumaczyć na swój sposób aczkolwiek rysunek na pudełku, autorstwa p. Karaszczuka, mówi sam za siebie ].

 

niemcyR75_1.jpg

 

Wcześniej nie miałem do czynienia z figurkami tej firmy, więc nie spodziewałem się cudów żywicznej klasy znanych producentów. I tu małe zdziwienie – po otworzeniu pudełka na pierwszy rzut oka wypraski mile zaskoczyły...

niemcyR75_2.jpg

 

W pudełku znajdziemy instrukcję, 2 ramki ( w sumie ok. 175 elementów!), w tym jedna z kompletnym motorem BMW R75 z bocznym koszem i MG34 lub 45 do wyboru. Zestaw zaskakuje jakością, biorąc pod uwagę cenę - niecałe 50pln za 3 figurki i motor.

niemcyR75_3.jpg

 

niemcyR75_6.jpg

 

Figurki mają ładnie odwzorowane fałdy odzieży, jak i detale umundurowania i broni. Wymianie czy obróbce od podstaw na pewno ulegną szprychy kół motoru czy dorabiane paski do broni ale to drobiazgi ;)... Póki zestaw cieszy oczy .

niemcyR75_5.jpg

 

niemcyR75_4.jpg

 

niemcyR75_7.jpg

 

Nie sprawdzałem jeszcze poprawności merytorycznej umundurowania czy też malowania podanego przez producenta na odwrocie, zarówno motoru jaki i żołnierzy i ich wyposażenia. Do zestawu dołączone są 2 arkusiki kalek – z numerami rejestracyjnymi, oznaczeniami producenta motoru oraz znakami pionowymi informacyjnymi, które mogą być przydatne na wszelkiego typu dioramy. Master Box przewidział również 6 typów malowań/oznaczeń dla motoru, m.in.12 Dywizji SS z Normandii '44, Afrika Korps z Libii '42, jak również 2 spod Stalingradu '42.

 

niemcyR75_8.jpg

 

Podsumowując – zestaw ciekawy, ładnie wykończony jak na cenę produktu i myślę, że zaskoczy nie jednego z nas potencjałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.