Skocz do zawartości

VOLVO F 12 Globetrotter


pudzian30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zaczyna prace nad volvo. Będę składał go tak jak jest w pudełku. Mam zamiar dołożyc tylko oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne. Chce podświetlić michelina jeżeli mi sie uda. Zastanawiam się nad kolorem chyba będzie czarne. Chcialbym też zrobić jakiś materiał w środku. Mam takie coś co się nadaje na podłoge ale nie wiem jaki na siedzenia i reszte. Nie wiem też na jaki kolor pomalować srodek. Mam nadzieje ze mi pomożecie. Fotki z postepów będę wklejał tak jak praca bedzie szła:)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Przede wszystkim, zacznij od poprawy interpunkcji - nowe zdanie rozpoczynamy od wielkiej litery, a po kropce dajemy spację. W przeciwnym razie robi się "ciężkostrawna sieczka".

Cieszy mnie, że będzie powstawał wreszcie normalny model, bez zbędnych fajerwerków.

Jeśli chodzi o materiał w środku kabiny, to na podłogę najlepiej położyć flock, a siedzenia pomalować, robiąc imitację skóry.

Z podświetlanym "Miszelinem" może być kłopot, bo musiałbyś mieć takowego choć trochę przezroczystego.

Środek pomaluj tak, jak w prawdziwym Volvo - w Internecie znajdziesz mnóstwo zdjęć środka. Na zewnątrz - to już Twój wybór, tak, aby się podobał Tobie.

Pozwodzenia w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JarekS Posluchaj rad Jarka , już Tornado też CI pisał to nie gg, piszemy poprawną polszczyzną , ludzika można bardzo łatwo podświetlić ponieważ białe diody są silne, trzeba odpowiednią ja od dołu bądź tyłu zamontować, czekam na konkrety, powodzenia.

Ps Witam na forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przyjęliśmy taką zasadę, że relacje z budowy prowadzimy wklejając zdjęcia i opisując je. W Twojej relacji nie ma jak na razie żadnego zdjęcia, zatem temat zamykam do czasu wklejenia pierwszej fotki (choćby pudełka).

 

Oczywiście wystarczy, że napiszesz do mnie lub do innego moderatora, a odblokujemy temat, abyś mógł kontynuować prowadzenie relacji.

 

Ponadto przypominam o obowiązku przestrzegania zasad interpunkcji i ortografii.

 

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudzian, jak już musisz robić fotki telefonem (btw, widać Cię w lustrze ) to wyjdź na dwór a pudełko ustaw przy jakiejś ścianie, czy na tle białego kartonu. Tak samo z częściami modelu. Zdjęcia powinny być wtedy dużo lepsze niż oglądanie wnętrze Twojego mieszkania...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.