Skocz do zawartości

[inbox]AAVR-7A1 inżynieryjna amfibia, HobbyBoss, 1:35


stroju

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie informuje że jest to inbox uzupełniający do tego co jest na mojehobby.pl, polecam najpierw się z nim zapoznać:

 

http://www.mojehobby.pl/szczegoly.php?grupa_p=1&przedm=1494914

 

Robert się uparł na inbox z komentarzem to nie mu będzie, a i inni też na pewno skorzystają... Raczej zajmę się tu detalami.

 

Do dzieła:

 

AAVR_inbox001.jpg

 

Na początek mała dygresja, moje pierwsze skojarzenie jak ujrzałem po raz pierwszy pojazd AAV, widać tu spore podobieństwo :

 

Sandcrawler.jpg

 

Po otwarciu pudła zawartość jest zapchana po wierzch częściami (z resztą po ich wyjęciu nie udało mi się ich z powrotem włożyć aby dało się domknąć pudło...):

 

AAVR_inbox002.jpg

 

 

Kadłub:

 

AAVR_inbox003.jpg

 

Spasowanie wanny i góry jest średnie, nie obejdzie się bez szpachli i piłowania, ale przy tak dużych i skomplikowanych geometrycznie częściach tak bywa... HB to nie Tamka...

 

 

Góra:

 

AAVR_inbox004.jpg

 

Tutaj napotkamy duże ilości śladów po wypychaczach i niektóre będą wymagały szpachlowania, gdyż ten element będzie też sufitem wnętrza.

 

 

AAVR_inbox005.jpg

 

Od góry wygląda bardzo ładnie, są spawy, nawet powierzchnia antypoślizgowa (dobrze widać po lewej u dołu), przyczepić się tylko można do zaokrągleń w otworach na peryskopy, ale to typowy mankament także dla Trumpka, trochę trzepa będzie podziałać skalpelem.

 

 

Wanna kadłuba:

 

AAVR_inbox006.jpg

AAVR_inbox007.jpg

 

Tu jest wszystko ok, a chyba wszystkie ślady po wypychaczach zaostaną zasłonięte przez ścianki wnętrza.

 

 

Gąsienice:

 

AAVR_inbox008.jpg

AAVR_inbox009.jpg

 

W zestawie są 3 worki z ogniwkami i 4 ramki z częściami gąsienic (każde ogniwko składa się z 2 części. Bardzo ładnie się to prezentuje dużo lepsze od Dragonowych bo nie ma śladów po wypychaczach i formie, jedna z mocniejszych stron zestawu.

 

 

Blaszki i kalki:

 

AAVR_inbox010.jpg

 

Blaszki "absolutne minimum" i kalki. Blaszki są dość sztywne.

 

 

Pobieżny rzut oka na detale:

 

AAVR_inbox011.jpg

AAVR_inbox012.jpg

AAVR_inbox013.jpg

AAVR_inbox014.jpg

AAVR_inbox015.jpg

AAVR_inbox016.jpg

 

Ogólnie zestaw wart 140zł, HB mnie pozytywnie zaskoczył bo oglądałem kiedyś ich leopardy i wcale nie wyglądały tak dobrze jak to, jakościowo chyba się polepszyli... tylko te ogromne ilości wypychaczy...

Ogólnie 4,5/5

Polecam, jak ktoś lubi takie pokraki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz obfotografować dokładnie jedno ogniwko? Czy nie ma jakiś śladów łączenia form itd.

 

Czyli kolejny zakup się szykuje

 

Robert się uparł na inbox z komentarzem to nie mu będzie,

A kto chciał ode mnie inboxa M40 Long Tom AFV?

 

jak ktoś lubi takie pokraki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz obfotografować dokładnie jedno ogniwko? Czy nie ma jakiś śladów łączenia form itd.

Aparat już na takich szczegółach nie pociągnie, ale uwierz mi na słowo że nie ma, oglądałem przed chwilą...

 

A kto chciał ode mnie inboxa M40 Long Tom AFV?

A to było "dawno i nieprawda", już mi wyleciało z pamięci, coś takiego było, to było przed tym jak hmmmm... na dobre zapadłeś mi w pamięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.