Skocz do zawartości

Queen Mary 2 - Revell 1:400


ireksir

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny pasażer który udało mi się popełnić. Cieszy oko, choć dziełem sztuki nie jest. Kupiłem na allegro za śmieszne pieniądze :-)

 

Z pudła na pudło :-)

 

a6d2e9b45f6e6370m.jpg

 

Oczywiście dodałem troszkę diódek, był to mój dziewiczy raz, więc troszkę przesadziłem.

 

f29ea8416fff8839m.jpg

 

 

daed277deff385f0m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mi się twój pasażer podoba z racji że przymierzam się do swojego drogiego okręty/statku spytam się o sklejalność tej królowej .

Oczywiście dodałem troszkę diódek, był to mój dziewiczy raz, więc troszkę przesadziłem.

E tam w sam raz na święta zamiast choinki .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Ja dopiero zaczynam z swoim QM2-jeszcze tylko aero, kompresor i do dzieła ! ! !

 

Szczerze jak na moje praktyczne, 19-to letnie oko w tej dziedzinie wyszło SUPER ! ! !

 

Widze że Królowa już gotowa ? ? ?-ja dokońca roku mam sie zamiar brac za swoją. Jeszcze tylko musze nabyć DOBRY AERO I KOMPRESOR- mysle , że przy moim 19-sto letnim doświadczeniu szybko sie z nią uporam. Ale czas pokaże ! ! ! W oświetlenie też zainwestuje, leczjuż profesjonalnie (mostek itd.). Pzdr.

 

A jeszcze takie małe pytanko -gdzie lub w czym masz zamiar przechowywać stateczek ? ? ?. Ja na swój w pierwszej kolejnosci zmontowałem szklano-drewniana gablotke

 

w jaki sposób lub jakiego typu zamontowałes diody do oswietlenia wewnetrznego ???.

 

EDYTOWANE - Moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumis - jedna rada - zamiast pisać post pod postem to po prostu edytuj to co juz napisałeś wcześniej - zdecydowanie ułatwi to życie wszystkim przegladającym

 

 

 

Dzieki za rade ! ! ! :

 

A ta bateria to zamontowana jest wewnątrz czy na zewnątrz ? ? ?

 

Publiczne upomnienie za poprzednie posty - Moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam!

 

Mam kilka pytań co do Twojego modelu, bo sam się za niego zabieram :-)

 

1. Czy malowałeś białe elementy podkładem z dwóch stron ? Pytam bo prześwituje Tobie światło a ja chcę tego uniknąć więc pomyślałem, że jak pomaluje podkładem z obu stron to diody nie będą prześwitywać...

 

2. Malowałeś na biało okna na czarnym kadłubie ?? Jak je pomalowałeś ?

 

3. Jakie oświetlenie zastosowałeś ? Taśmy led ? Jakie zasilanie ? Wychodzi na zewnątrz kabelek ?

 

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.