Skocz do zawartości

[G]F-22 Raptor-Italeri 1:48


artoor_k

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się prowadziło warsztat to należy i zrobić galerię chociaż w tym wypadku nie jestem zadowolony z modelu.Oczywiście mimo zabezpieczania naleciały mi jakieś pyłki do kabiny.Poza tym wash napsuł mi sporo krwi bo schodzić nie chciał i narobiły się plamy przez co Raptor wygląda na strasznie styranego jak po wielomiesięcznych działaniach nad obszarem o rozwiniętym hutnictwie i górnictwie bez mycia...Model jest w malowaniu drugiego egzemplarza.Modyfikowany jest przód kadłuba;tam gdzie Italeri zrobiło podział odciąłem po 4 mm plastiku z każdej strony przez co mogłem opuścić nos i upodobnić model do maszyny seryjnej. Koniec gadania-fotki:

P3150087.jpg

P3150079.jpg

P3150076.jpg

P3150075.jpg

P3150078.jpg

P3150073.jpg

P3150077.jpg

P3150080.jpg

P3150082.jpg

P3150084.jpg

P3150086.jpg

P3150074.jpg

 

A teraz idę zająć się nową gadziorą...

P3150089.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało czasu ostatnio, ale zajzałem i efekt mi sie podoba nie przesadzone brudzenie tak na mój styl. Uzbrojenie ma właściwa kolorystyke jak na mój gust. Bardzo ładny model. Pozdrawiam.

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wygląda nieźle Może jakieś lepsze fotki dasz to będzie więcej widać. Mieszane uczucia budzi jedynie uzbrojenie jakieś "mdłe" jest

 

Jak naładuję aparat to wstawię lepsze. Co masz na myśli pisząc "mdłe"?

 

Mało czasu ostatnio, ale zajzałem i efekt mi sie podoba nie przesadzone brudzenie tak na mój styl. Uzbrojenie ma właściwa kolorystyke jak na mój gust. Bardzo ładny model. Pozdrawiam.

Przemek.

 

Dziękuję Macie o nim lepsze zdanie niż ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie sa wszystkie barwy. Nie widze tu np szkoleniówek. Więc nie powinniśmy sie sugerować raczej malowaniem firmy TWOBOBS. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOOOŻE... Artur na uzbrojeniu nie pomalował żadnych pasków brak też jakichkolwiek napisów, dlatego napisałem, że są "mdłe". Co do szkolnych to nie wiem o co Ci chodzi oświeć mnie i nas wszystkich (mimo, że nie to było tematem mojego postu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee weźta wyluzujta!!! Paski będą,ale na ten moment już miałem go dość...Maźnę je może nawet jutro...A napisów italerka nie daje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee weźta wyluzujta!!! Paski będą,ale na ten moment już miałem go dość...Maźnę je może nawet jutro...A napisów italerka nie daje...

 

Ja tam się nie czepiam, ale przy fajnie zrobionym F-22 te uzbrojenie trochę odstawało od reszty modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.