Skocz do zawartości

Huey 1D-1:35


Michalw

Rekomendowane odpowiedzi

Po długiej nieobecności i borykaniem się z brakiem pracy i teraz z kolejnymi kłopotami wracam...tym razem ze śmigłowcem. Firma może być niezbyt znana wszystkim gdyż jest to PANDA MODELS. Zdjęciem/rysunkiem przewodnim było to.

367_rd.jpg

Sam jedynie wykonałem siatkę przy silniku, wszystkie malowania gdyż kalki się rozeszły w wodzie i uszkodzenie tylnego "wiatraka".

Kurzyłem MIG-iem Vietnam Earth, podziurawiłem szyby, pobrudziłem w środku i opatuliłem go linami ( nie wiem czy aby nie za cienkie). Oto zdjęcia. Jest to mój pierwszy śmigłowiec, ale sami wiecie jakie mam doświadczenie w modelach i jakie one wychodzą z pod mojej ręki. Model robiony prosto z pudła.

...byłbym zapomniał, nie cackajcie się ze mną walcie prosto w ryja co jest nie tak Pozdrawiam.

th_hueymodel001.jpg

th_hueymodel002.jpg

th_hueymodel003.jpg

th_hueymodel004.jpg

th_hueymodel005.jpg

th_hueymodel006.jpg

th_hueymodel007.jpg

th_hueymodel009.jpg

th_hueymodel010.jpg

th_hueymodel011.jpg

th_hueymodel014.jpg

th_hueymodel015.jpg

th_hueymodel016.jpg

th_hueymodel017.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie. Mam tylko 2 uwagi. Skoro już jest podziurawiony jak sito, to może warto (jak się uda) dodać gdzieś na szybach, fotelach, podłodze, ściankach ślady zaschniętej krwi? Dziwnym by było, gdyby nikt nie został ranny.

No i do transportu tego wraku wydaje mi się, że karabiny by zdemontowali, a boczne drzwi przynajmniej przymknęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiataj.

Modelik spoko, bardzo fajny pomysł na wykonanie. Tylko te zdjęcia nie zabardzo. Zdjęcia rób przy świetle dziennym koniecznie z lampą błyskową a jeszcze konieczniej ustaw aparat na statywie. Jak nie masz statywu to ustabilizuj go na czyms twardym zeby stal stabilnie i rob zdjęcia na samowyzwalaczu to spowoduje że aparat do momętu zrobienia zdjęcia ustabilizuje się i zdjęcie nie wyjdzie zamazane.

Kolega Qdłaty dobrze pisze, walnij tam jakąś krew doda to realizmu.

Będziesz robił dioramę z tym chinookiem ?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia będą lepsze,jak wrócę z działki (zastosuję się do twoich uwag radzio_f)

Krwią pobrudzę tak jak piszecie, ale niestety na fotele pilotów już za późno.

Co do Chinook-a to planuje w przyszłości go dokupić i tak właśnie zrobić scenkę, ale jak zobaczyłem jego wielkość to troszkę się przestraszyłem... bo nie dość że będzie szeroka to jeszcze wysoka.

Na razie zostawiam go w gablocie i będzie czekał na "starszego kolegę" CHINOOK-a

 

Mam nadzieję że takie zdjęcia mogą już być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.