Skocz do zawartości

Mi 24 V ,Trumpeter Scale 1:35


alfavega

Rekomendowane odpowiedzi

Mi24 V firmy "Trumpeter" w barwach czeskich sil powietrznych ,Scale 1:35,zrodlem do uatentycznienia modelu ksiazka "WWP - Mi24 " czeskiego wydawcy.

Wykonawca modelu :Josef Weier -Germany.Czlonek klubu modelarskiego : Scale Aircraft Team Poland -Germany.

Model w sam w sobie nie zawieral zadnych szczegolow,a wiele elementow jego, odlane zostaly w uproszczonej formie ,lub ich poprostu brakowalo .

Josef postanowil wszelkie uzupelnienia zrobic metoda "scratch" tzn.unikajac dodatkow np.firmy Eduard lub im podobnych.

Nastepujace elmenty zostaly zmodyfikowane ,poprawione lub absolutnie wrecz samemu zbudowane na podstawie literatury wyzej wymienionej :

Turbiny napedowe,podwozie ,Rotor glowny ,ogonowy ,nosniki rakiet niesterowanych (kompletnie na nowo zbudowane),Cocpit - tutaj powstaly nowe panele ,poniewaz oryginalne z modelu nie nadawaly sie do uzytku,np .wszlekie przyrzady pokladowe ,pasy bezpieczenstwa ,uchwyty ,ogrzewanie szyb ,siedzenia,wewnetrzna obudowa (otwartych widocznych drzwi) - scratch.Czesc transportowa dla zolnierzy kompletnie zmodyfikowana -lacznie z uchwytami na pistolety maszynowe.

Czas budowy ; ca. 10 miesiecy

Farby : Humbrol/Revell (enamel)

Niestety kolega udostepnil mi za malo detalicznych zdjec ,ktore potwierdzilyby moj powyzszy opis.Szkoda.

Poniewaz Josef zaintresowany jest samolotami bylego bloku wschodniego ,pracuje obecnie nad samolotem Su 25 .Znajduje sie w koncowej fazie.

Josef Weier pozdrawia modelarzy z Polski i ma nadzieje na udzial w polskich wystawach modelarskich.

Bild%2525201505a.JPG

Bild%2525201513b.JPG

Bild%2525202284a.JPG

Oberschlei%2525C3%25259Fheim%252520034.JPG

Bild%2525202059a.JPG

bypicasa2html.gifcreated by picasa2html.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.