Skocz do zawartości

Beechcraft Traveller Mk II 1:48 Roden


RH

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem że Beechcraftowi Model 17 będzie jakos samotnie ,więc postanowiłem mu skleić braciszka ale tym razem w brytyjskich barwach jako Beechcraft Traveller Mk II FT 461 Royal Navy ,Aeroplane Armament Experimental Eastablishment (RAAEE) ,Boscombe Down ,March 1944

Już widzę te podpisy .." taki sam t,o staje się nudne itp " Takie wsze prawo .Moja rada .. omińcie ten post i po krzyku

Obrazek z pudelka

PA210559.JPG

A tu sam modelik

PA220560.JPG

PA220561.JPG

PA220562.JPG

PA220563.JPG

PA220564.JPG

PA220565.JPG

PA220566.JPG

PA220567.JPG

PA220568.JPG

PA220569.JPG

PA220570.JPG

PA220567%252520-%252520Kopia.JPG

PA220570%252520-%252520Kopia.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modelik bardzo fajny, co prawda kolejna niszowa produkcja, do których przyzwyczaiła nas wytwórnia R&H założę się że większość forumowiczów nie wiedziała o jego istnieniu w naturze .A kolega Ryszard konsekwentnie co rusz funduje nam lekcje historii. tak trzymać Panie Rysiu. Co do samego modelu, to moim zdaniem oszklenie takie jakieś zmatowiałe, albo to wina fotek. Model sam w sobie bardzo fajnie czysto sklejony, bez większych oznak użytkowania go.... znając wykonawcę,, daje głowę że pod względem merytorycznym model jest wierną repliką oryginału, jak większość produkcji R&H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modelik bardzo fajny, co prawda kolejna niszowa produkcja, do których przyzwyczaiła nas wytwórnia R&H założę się że większość forumowiczów nie wiedziała o jego istnieniu w naturze .A kolega Ryszard konsekwentnie co rusz funduje nam lekcje historii. tak trzymać Panie Rysiu. Co do samego modelu, to moim zdaniem oszklenie takie jakieś zmatowiałe, albo to wina fotek. Model sam w sobie bardzo fajnie czysto sklejony, bez większych oznak użytkowania go.... znając wykonawcę,, daje głowę że pod względem merytorycznym model jest wierną repliką oryginału, jak większość produkcji R&H.

Szkło niestety to wymysł Rodena i jakoś mi sie nie chciało w to ingerować.Zresztą nawet jakbym to szlifował to raczej efekt byłby mizerny.Można założyć że na szyby padł szronik podczas lotu

Co do zużycia to raczej maszyny kryte płótnem wycierały sie w inny sposób niż te aluminiowe .Tego na zdjęciach nie widać ale lekko tylko przyciemniłem niektóre łączenia .Ja przyjąłem ze samolot dopiero rozpoczął służbę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.