Skocz do zawartości

Brewester Buffalo Mk I 1:32 Special hobby


RH

Rekomendowane odpowiedzi

fd.JPG

Model jak w temacie.Pominę sprawy warsztatowe .Bo to raczej rutyna . Zresztą wątek ten odnośnie tego modelu od strony warsztatowej można znaleźć na wielu forach ,wystarczy troszkę pogrzebać po stronkach

Przytoczę jedynie opis z instrukcji na temat tego malowania :

Brewester buffalo model 339E MkI W 8209 ,453 Sq.RAAF,Sembowang,Singapur listopad 1941,pilot Sgt.Mac N.Read .Na tym modelu zestrzelił 2,5 x Ki-51,i Ki-43 .22.12 1941zginą walcząc z Ki-43 .A dokładnie staranował maszynę japońca gdy skończyła mu sie amunicja

ghg.JPG

P7270296.JPG

s.JPG

P7270297.JPG

P7270298.JPG

P7270299.JPG

P7270300.JPG

P7270301.JPG

P7270303.JPG

P7270304.JPG

P7270305.JPG

P7270306.JPG

P7270307.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie już mnie denerwujesz Dlaczego Ciebie a nie mnie matka natura obdarzyła takim talentem. Jutro przyjadę do Ciebie na chatę i Ci podpalę wszystkie te modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wy mnie wkur....z tymi obiciami !

Rysiu bardzo ładny model nie przejmuj sie tym w ogóle, rób jak robisz dalej !

I owszem nie przejmuje sie ,robię sobie jak widzę to po swojemu.

To jest tak jak z obrazami wielkich artystów,jednemu podoba sie Picasso ,a drugiemu nie .

Jaki by byl świat nudny jakby wszystkim podobało sie to samo ,albo tak samo zrobione.Po prostu nuda . Było dwóch takich "artystów" którzy świat chcieli zrobić po swojemu w jedynym musznym ustrojem ,i wiadomo czym to sie skończyło,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie zrobiony model niedocenionego samolotu. Na pewno złożenie go wymagało doświadczenia i rozbudowanego warsztatu modelarskiego.

 

Panowie, nie mylmy pewnych kategorii, bo młodziankowie nabiorą fałszywych przekonań! :

To jest tak jak z obrazami wielkich artystów,jednemu podoba sie Picasso ,a drugiemu nie.

Porównywanie artyzmu do w sumie przyjemnego hobby polegającego na składaniu do kupy konfekcjonowanych części według instrukcji to nieporozumienie. Modelarz w żadnym wypadku nie jest artystą!

Chyba, że chodziło tu o element autoironii, wtedy moje uznanie dla dowcipu autora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.