Skocz do zawartości

Panther Ausf. G Late - Tamiya 1:35


Przemo1CK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Oto najświeższa moja pokraka Pantera G Tamiyi + drugi rząd kół z Dragona + Blachy ABERA (grille i fendery, a raczej ich resztki) Do tego kalka Bison - Pz.Reg. 33, 9 Panzer Division, Bonn, Marzec 1945

 

th_DSC01357.jpg

th_DSC01352.jpgth_DSC01353.jpg

 

th_DSC01356.jpgth_DSC01359.jpg

 

 

 

Pozdrawiam

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że mi się podoba - za przemawiają: bardzo fajny kamuflaż i nieźle dobrane kolory, dobrze wykonane zabrudzenia

Niedociągnięć jest parę - z tych najbardziej widocznych: brak niektórych spawów, brak peryskopów w wieżyczce obserwacyjnej dowódcy, niepoprawne gąsienice jednak nie wpływają one jakoś drastycznie na odbiór całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak kolego wygryzłeś mnie z Tygryska na którego czekam w twoim wykonaniu teraz do rzeczy tak jak Bergerpanter ładnie lecz czegoś mi brak do finału kurzu, olei czy coś innego

Jeszcze jedna prośba wrzuć fotki w normalnej rozdzielczości .

Pozdrawiam Mirek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem !

 

No tak gąski nie te, nie miałem wolnych magic-tracków, zostały tylko starsze ogniwa Dragona z pełnym zębem. Co do samego modelu, jeszcze szukam czegoś - "brakującego ogniwa"... prawdopodobnie ta pantera przełamuje moje poszukiwania.

 

Co do Tygrysa - przyznaje się - jest niemalże gotowy, brakuje mu kilku detali, załogi i podstawki (model Dragona, Typ E, gąski transportowe AFV, 502 Pz.Abt. )

 

Pozdrawiam

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przemek, ta kotka jest już na prawdę fajna i od strony malarskiej ładnie zebrane kolorki "do siebie"

Szczypta pigmentów jako faktura "niepłaska", bo w chwili obecnej jest tylko olej z tego co widzę, banan z mojej gęby by nie zniknął ;)

 

Mam małą prośbę, czy przy kolejnym modelu mógłbyś cyknąć ze dwa zdjątka na tle bardziej neutralnym, szarym.Tu model widać fajnie, jednak mam pewne przeczucia....że już na poziomie fot model(każdy kolejny) zyska in plus.

 

 

do następnego.

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Tak pigmenty jeszcze nie do końca rozpracowałem, ale gwarantuje, że zawitają na moje prace. Prawdą jest, niestety, że za pigmentami nie przepadam Obecnie ćwiczę robienie zimmeritu...

 

Co do fot, postaram się zrobić na innym tle.

 

Do figurka: na łączeniu pancerza frontowego to obicia, a na kołach imitacja oliwy,przy łączeniu felgi z układem jezdnym.

 

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt !

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.