Jump to content

Mirek66

Members
 • Content Count

  1,174
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mirek66 last won the day on May 15 2019

Mirek66 had the most liked content!

Community Reputation

19 Good

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ładnie wykonany model , malowanko ekstra co do brudzenia kwestia gustu , dla mnie cacy . Wślizgi chodzi o modele Menga I Zvezdy robiłem obydwa i według mnie głównym mankamentem Zvezdy jest za wysoka wanna którą można poprawić przy nie wielkim nakładzie pracy . Detal Zvezda ma moim zdaniem bardzo dobry . Pozdrawiam Mirek .
 2. Jak zawsze bomba ? fotki oryginałów zawaliste .
 3. Bardzo ładnie i realistycznie wykonany model , podoba mi się i to bardzo . A kolega wujek niech coś skleci w podobnym stylu lub bardziej zadbany to też pooglądamy i ocenimy . Pozdrawiam Mirek .
 4. Obydwa modele dają pozytywnie po oczach aż miło popatrzeć .
 5. Jak dla mnie po obejrzeniu sporej ilości materiałów jest wiarygodne taka ilość podwieszeń ; Jak dla mnie to nie na pokazy Pozdrawiam Mirek .
 6. Co racja to i fakt ogólnie to ma co dźwigać ale jak leci na poligon w Syrii czy Iranie to z małym ładunkiem nie bardzo się opłaca .
 7. Wolę ze 4-5 rakiet i bomb, ale takich dopieszczonych ,na nim jest 6 rakiet co do do pieszczenia z tych zestawowych po prostu więcej nie udało mi się wyciągnąć .
 8. Podziękował koledzy za miłe słowa , ja lubię obwieszone jak choinki co do kolorystyki starałem się jak mogłem zróżnicować kolory a wyszło jak wyszło , lepiej nie będzie . Może na Tornadzie uda mi się lepiej wymalować szarzyznę . Pozdrawiam Mirek.
 9. Hej Marku , nie zamieniłem gdyż mam 4 człapaki z IDF- u do złożenia Sufę i Baraka kupiłem gdyż mają ciekawe malowanie a nie jak hamerykańskie czy nasze szaro szare . Zrobię też naszego Jaszcząba z Tygrysimi paskami model i dodatki mam ale czasu nie mam ? . Pozdrawiam Mirek .
 10. Nie jest źle tylko że zamontowany na plastelinę i nie dociśnięty .
 11. Witam ,było trochę wolnego to podziałałem ,cocpit wymalowany; i zamontowany , mi się podoba trochę rzeźby ; nosek z owiewką pasują ładnie ; zmontuję jeszcze dysze i mogę położyć podkład na całość ; Na razie to tyle wszelkie uwagi i sugestie miłe widziane . Pozdrawiam Mirek .
 12. Hej Marku , model podoba mi się bardzo , co do brudzenia moje gratki za odwagę ? ja jakoś nie mogę się przełamać i pewnie już tak zostanie . Pozdrawiam Mirek .
 13. Podziękował koledzy miło że się podoba . Fotki postaram się wrzucić na FB , Tomku ja też mam zaczętego Baraka ale na razie dojrzewa w pudelku ? na lepszą wenę . Pozdrawiam Mirek .
 14. Witam ,model skończyłem spory czas temu ale dopiero teraz zebrałem się go wstawić do galerii ? . Model Kinetica uważam za średni , powyginane płaty połamane drobne części co świadczy o nie dbałym pakowaniu , podobnie rzecz ma się do linii podziałowych które w tylnej części kadłuba zanikają . Do waloryzacji wykorzystałem zestawy Airesa ; cocpit , wnęki , dysza oraz koła , odgromniki i rurka Pitota Mastera , hamulce Eduarda w moim przekonaniu są do innego modelu ? , ale jakoś udało mi się je zamontować . Pomalowałem farbkami z zestawu Mig-a z których jestem bardzo zadowolony , jak
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.