Jump to content

Mirek66

Members
 • Content Count

  1,182
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mirek66 last won the day on May 15 2019

Mirek66 had the most liked content!

Community Reputation

23 Excellent

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gratulacje za zacięcie w odtwarzaniu detalu znam te modele gdyż je męczyłem dawno temu . Starsze modele Monogramu czy Revella mogą dać w kość , ale dla chcącego nie ma nic trudnego . Pozdrawiam Mirek .
 2. Pięknie ogarnąłeś skutki kraksy , pierścienie i dysze co tu dużo pisać zaje...waliste podglądam dalej . Pozdrawiam Mirek .
 3. Dzięki Marcinie za odpowiedź i życzę rychłego powrotu do tematu bo jest na co popatrzeć .
 4. Bardzo pięknie odtworzone detale i dbałość o jak najlepsze przybliżenie modelu do oryginału . Man ten model i jeszcze dwa inne Hornety ale jak patrzę na twoją pracę to chyba jeszcze sobie poleżą . Mam pytanie jakiej grubości używasz blaszki miedzianej ? ja do tej pory używam blaszki offsetowej która zmatowiona dość dobrze się trzyma z CA ale ma ograniczenia w obróbce małych detali . Wielka szkoda kraksy modelu ale dasz rady patrząc co do tej pory zrobiłeś z modelem . Pozdrawiam Mirek .
 5. Ładnie pomalowany i podobające mi się ślady eksploatacji na górnych powierzchniach których mi kompletnie brakuje na dolnych których w zasadzie powinni być sporo . Niebieskie tło trochę nie za bardzo pasuje gdyż zlewa się z modelem poza tym model podoba mi się . Pozdrawiam Mirek .
 6. Bardzo ładnie wykonany detal i malowanie , podoba mi się czy te dodatki w postaci silnika i kabiny były w zestawie ? Italeri ma sporo detalu a z Airfixem nie miałem do czynienia i dlatego pytam . Pozdrawiam Mirek .
 7. Bardzo ładnie Przemku , dobry patent na wnęki nie musisz się mocować z całym modelem w ich malowaniu . Co do uzbrojenia to chyba raczej 3 bombki i zasobnik naprowadzający , ja w swoim mniejszym chcę tak dać ale może się mylę . Brimstone w 48 ładne robi edek czy w 32 nie wiem ale można sprawdzić .Pozdrawiam Mirek .
 8. Waleczny i wytrwały ładnie to poprawiasz ,trzymam kciuki
 9. Ładnie wykonany model , malowanko ekstra co do brudzenia kwestia gustu , dla mnie cacy . Wślizgi chodzi o modele Menga I Zvezdy robiłem obydwa i według mnie głównym mankamentem Zvezdy jest za wysoka wanna którą można poprawić przy nie wielkim nakładzie pracy . Detal Zvezda ma moim zdaniem bardzo dobry . Pozdrawiam Mirek .
 10. Jak zawsze bomba ? fotki oryginałów zawaliste .
 11. Bardzo ładnie i realistycznie wykonany model , podoba mi się i to bardzo . A kolega wujek niech coś skleci w podobnym stylu lub bardziej zadbany to też pooglądamy i ocenimy . Pozdrawiam Mirek .
 12. Obydwa modele dają pozytywnie po oczach aż miło popatrzeć .
 13. Jak dla mnie po obejrzeniu sporej ilości materiałów jest wiarygodne taka ilość podwieszeń ; Jak dla mnie to nie na pokazy Pozdrawiam Mirek .
 14. Co racja to i fakt ogólnie to ma co dźwigać ale jak leci na poligon w Syrii czy Iranie to z małym ładunkiem nie bardzo się opłaca .
 15. Wolę ze 4-5 rakiet i bomb, ale takich dopieszczonych ,na nim jest 6 rakiet co do do pieszczenia z tych zestawowych po prostu więcej nie udało mi się wyciągnąć .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.