Jump to content

Mirek66

Members
 • Posts

  1,186
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mirek66 last won the day on May 15 2019

Mirek66 had the most liked content!

Reputation

25 Excellent

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podoba się bardzo , co do oznaczeń malowanych od szablonu który można samemu wykonać tak jak ty na pewno nie zastąpi ich żadna kalka , ale .... jak ktoś tak jak ja nie posiada sprzętu i umiejętności w tej materii musi wystarczyć kalka cierpliwie wklepywana w lakier . Czekam na dalsze postępy i pozdrawiam Mirek .
 2. Jak będziesz robił podstawkę to dodaj wycieraczkę do butów wyszło super . Pozdrawiam Mirek .
 3. A co tu chwalić jak kolega wstawia zdjęcia oryginału piękna praca co tu więcej pisać .
 4. Jan bym pacnął sidoluxem co by nie zaparowało i super glue ale wybór należy do ciebie .
 5. Gratulacje za zacięcie w odtwarzaniu detalu znam te modele gdyż je męczyłem dawno temu . Starsze modele Monogramu czy Revella mogą dać w kość , ale dla chcącego nie ma nic trudnego . Pozdrawiam Mirek .
 6. Pięknie ogarnąłeś skutki kraksy , pierścienie i dysze co tu dużo pisać zaje...waliste podglądam dalej . Pozdrawiam Mirek .
 7. Dzięki Marcinie za odpowiedź i życzę rychłego powrotu do tematu bo jest na co popatrzeć .
 8. Bardzo pięknie odtworzone detale i dbałość o jak najlepsze przybliżenie modelu do oryginału . Man ten model i jeszcze dwa inne Hornety ale jak patrzę na twoją pracę to chyba jeszcze sobie poleżą . Mam pytanie jakiej grubości używasz blaszki miedzianej ? ja do tej pory używam blaszki offsetowej która zmatowiona dość dobrze się trzyma z CA ale ma ograniczenia w obróbce małych detali . Wielka szkoda kraksy modelu ale dasz rady patrząc co do tej pory zrobiłeś z modelem . Pozdrawiam Mirek .
 9. Ładnie pomalowany i podobające mi się ślady eksploatacji na górnych powierzchniach których mi kompletnie brakuje na dolnych których w zasadzie powinni być sporo . Niebieskie tło trochę nie za bardzo pasuje gdyż zlewa się z modelem poza tym model podoba mi się . Pozdrawiam Mirek .
 10. Bardzo ładnie wykonany detal i malowanie , podoba mi się czy te dodatki w postaci silnika i kabiny były w zestawie ? Italeri ma sporo detalu a z Airfixem nie miałem do czynienia i dlatego pytam . Pozdrawiam Mirek .
 11. Bardzo ładnie Przemku , dobry patent na wnęki nie musisz się mocować z całym modelem w ich malowaniu . Co do uzbrojenia to chyba raczej 3 bombki i zasobnik naprowadzający , ja w swoim mniejszym chcę tak dać ale może się mylę . Brimstone w 48 ładne robi edek czy w 32 nie wiem ale można sprawdzić .Pozdrawiam Mirek .
 12. Waleczny i wytrwały ładnie to poprawiasz ,trzymam kciuki
 13. Ładnie wykonany model , malowanko ekstra co do brudzenia kwestia gustu , dla mnie cacy . Wślizgi chodzi o modele Menga I Zvezdy robiłem obydwa i według mnie głównym mankamentem Zvezdy jest za wysoka wanna którą można poprawić przy nie wielkim nakładzie pracy . Detal Zvezda ma moim zdaniem bardzo dobry . Pozdrawiam Mirek .
 14. Jak zawsze bomba ? fotki oryginałów zawaliste .
 15. Bardzo ładnie i realistycznie wykonany model , podoba mi się i to bardzo . A kolega wujek niech coś skleci w podobnym stylu lub bardziej zadbany to też pooglądamy i ocenimy . Pozdrawiam Mirek .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.