Skocz do zawartości

Tiger I Mid - Dragon 1:72


jachud3

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję się w galerii z kociakiem... Po kilkunastu przygodach dostarczonych mi przez Tygryska, mam dość pancerki na jakiś czas Przynajmniej teraz mogę skupić się na pozostałych tematach konkursowych.. P.11 czeka na wenę do blaszek a P-47X na chęci

Model przedstawia czołg z 2 Kompanii 510. Batalionu Czołgów Ciężkich w Kurlandii. Było troszkę 'pierwszych razów' jak np. baza psikana aerkiem, zabawa z pigmentami i fixerem... ogólnie jestem średnio zadowolony. Jedynym pozytywnym aspektem są gąski - udało mi się je w miarę przyzwoicie połączyć

 

Zdjęcia:

 

DSC05944.jpg

 

DSC05945.jpg

 

DSC05946.jpg

 

DSC05947.jpg

 

DSC05948.jpg

 

DSC05949.jpg

 

DSC05950.jpg

 

DSC05951.jpg

 

DSC05952.jpg

 

DSC05953.jpg

 

DSC05954.jpg

 

DSC05955.jpg

 

DSC05960.jpg

 

DSC05961.jpg

 

DSC05962.jpg

 

DSC05964.jpg

 

DSC05966.jpg

 

DSC05967.jpg

 

DSC05970.jpg

 

I "słit foteczki" moich dwóch Tygrysów razem:

 

DSC05972.jpg

 

DSC05973.jpg

 

DSC05976.jpg

 

DSC05975.jpg

 

KopiaDSC05975.jpg

 

Można krzyczeć, bić, wyżywać się.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogółem tygrysek bardzo fajny, a z gąskami to nie samo połączenie jest dobre tylko to, że udało Ci się je doprowadzić do stanu wyglądających bardzo realistycznie. wielki plus za wzięcie się za niego za pomocą aero chociaż camo też mógłbyś w ten sposób na kołach wygląda troszkę gorzej, plamy są jakby zbyt duże. cały model jest tak lekko stonowany, jakby bez washa...

ale i tak fajny jest w Tobie potencjał pancerniaka, rzuć samoloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kołach wygląda troszkę gorzej, plamy są jakby zbyt duże

Plamy są stosunkowo małe, pigment zlał je w jednego dużego kleksa, zwłaszcza 'tylne' koła.

to masz aero i nie psiknales nim plam kamo?

Nie, wolałem to zrobić pędzelkiem.

 

Dzięki za komentarze, nie spodziewałem się, że się spodoba

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do każdego modelu można mieć jakieś zastrzeżenia ale najważniejsze że uczą doświadczenia i dodają radości podczas sklejania i dalszych fanaberii. Dla mnie to kawał dobrej roboty i chęć podjęcia wyzwania w innym dziale niż tylko lotnictwo. Mam nadzieje że będą kolejne projekty w tym temacie i może tym razem coś w skali 1:35 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze sie nie zdecydowales jednak uzyc aero do wykonczenia go bo te plamy pedzla wygladaja dokladnie jak plamy pedzla a nie jak realistyczne kamo malowane przez zaloge, no ale tak jak koledzy mowia, liczy sie nabywanie doswiadczenia i zabawa nie jest zle ogolnie, kapcie sie nawet fajnie ulozyly i calkiem niezle sie prezentuja, widze ze sa tez klamerki na narzedzia. liny wyszly tak sobie, zywe srebro az daje po oczach Sam tygrys dragona w 1/72 to taka popierdółka raczej, detal marny. Jak Cie najdzie kiedys ochota jeszcze na pancerke to zafunduj sobie tygrysa w 1/35 to poczujesz roznice ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wash jest, ale całkowicie zniknął - nie wiem czemu...

Na 35 to na pewno się nie porwę - raz, że kasy brak, dwa - nie mam już ochoty na pancerkę, 100 razy bardziej wolę samoloty.

zywe srebro az daje po oczach

Taaaaaak... więcej nie użyję tego przeklętego markera - jest dobry na obicia na samolotach - i chyba do niczego więcej.

Sam tygrys dragona w 1/72 to taka popierdółka raczej, detal marny

Co zrobić, model "prezentowy" był to już nie wybrzydzałem :P

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dziś rano zebrałem się w sobie i zgodnie z sugestiami zrobiłem jeszcze raz washa. Tym razem starałem się zrobić dość mocnego. Przy ścieraniu miałem jednak mały wypadek przy włazie dowódcy... nie patrzcie tam Nie miałem na tyle odwagi (i chęci ) żeby poprawiać kamo aerkiem... Przytłumiłem jeszcze troszkę te liny coby się tak nie mieniły w słońcu :P

 

Nowe zdjęcia:

 

DSC06002.jpg

 

DSC06003.jpg

 

DSC06005.jpg

 

DSC06006.jpg

 

DSC06008.jpg

 

DSC06009.jpg

 

Mam nadzieję, że teraz jest choć troszkę lepiej.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.