Skocz do zawartości

Opel Blitz [Italeri 1:35]


nawau

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po kilku(jeśli nie nastu) latach postanowiłem powrócić do modelarstwa, odgrzebałem stary model, zaczęty (czyt. zniszczony) jeszcze wieki temu.

I wyszło mi takie coś Pierwszy model na poważnie,malowany aero,z blaszkami (przynajmniej częścią). Trochę części brakuje, niestety zgubiły się na przestrzeni wieków

szczerze to boje się pokazywać tutaj cokolwiek

no nic oglądać i radzić!!!

66cc767dfe2ed4d2.jpg

ff9f12339a44c39b.jpg

de2d4bf9e5093f0b.jpg

f2ffe685c9b9c28b.jpg

8a8d1dcd4d841ddf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie się Podoba. Ma klimat. jedyne do czego ja bym się doczepił, to przykurz trochę opony, pobrudź je jakoś, są moim zdaniem za czyste. i na trzecim zdjęciu od góry, co widać podwozie, to też, chyba za czyste? fura nieźle "zmanierowana, a podwozie prawie igła,zrób jakieś otarcia rysy... odrobinę błotka może, jakiegoś tam kurzu. troszkę to się gryzie Cała reszta rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niszczyć modele też trzeba umieć

Tu się to bardzo ładnie udało. Jedynie, tak jak już było napisane, koła wydają się zbyt czyste i może trochę rama podwozia. Po za tym ładna robota, gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to mile zaskoczenie;) spodziewalem sie pojazdu w rodzaju: naucz sie wpierw teg tego i tego a pozniej sie bierz za to i to:)

podwozie racja, zauwazylem to na zdjeciach, jak i pare innych baboli, ale te przemilcze;)

dzis model idzie do lakierowania,postaram sie poprawic podwozie i kola i wrzuce update

pozdrawiam!!!

edit:

3cbed4a4db21e4ab.jpg

8fa228d2e5582972.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem...nie, to nie problem - bo tej kolizji zarzucić nie można nic, chodzi o przekaz.Zbyt mało pogiętych detali, zbyt małe części budynku na wozie, a wozu na nim(zespolenie).Większa ingerencja wozu w budynek i na odwrót mocniej zaakcentowałyby to niefortunne spotkanie.

Żaden pewnik,ino dywagacja - droga słuszna, przez zgliszcza i nie los wojen.

Jednego się trzymaj, niech każda kraksa będzie inna- - zbyt wiele takich samych, w tej samej tonacji zdaje się być...samymi takimi.

 

 

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zrozumialem;) bardziej chodzilo mi o pojazd ktory podczas wysadzenia budynku jechal w poblizu i wtedy wjechal na chodnik/budynek;)

ale przyjmuje oczywiscie krytyke, im wiecej to lepiej:)

to moj pierwszy model na serio, wiec prosze o wyrozumialosc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to ulica jest brukowana.

Dlatego trochę mi nie pasuje takie maziste błocko na kołach.

Wydaje mi się, że lepsze było by tu raczej przykurzenie opon.

Po za tym jeśli już pojazd przejeżdżałby przez takie błoto to i część nadwozia też by się takim samym zabrudziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.